Jam e fejuar dhe e dashuruar ne nje tjeter , Ky tjetri ka para dhe ka kushtet me te mira un kam vetem dy zgjidhje ose ta le te fejuarin ose... | Histori Të Jetës
Jam e fejuar dhe e dashuruar ne nje tjeter , Ky tjetri ka para dhe ka kushtet me te mira un kam vetem dy zgjidhje ose ta le te fejuarin ose

Jam e fejuar dhe e dashuruar ne nje tjeter , Ky tjetri ka para dhe ka kushtet me te mira un kam vetem dy zgjidhje ose ta le te fejuarin ose…

Jam e fejuar dhe e dashuruar ne nje tjeter , Ky tjetri ka para dhe ka kushtet me te mira un kam vetem dy zgjidhje ose ta le te fejuarin ose – Mirmrama jom nje vajz 23 vjeqare nga prishtina. Kur isha 16 vjeq u njoftova me nje djal te shkolles dhe kemi kalua shum mir, kur i bonum 19 vjeq vendosum mu feju edhe jemi fejum. Para dy muaj me tregoj i fejumi qe dojke me dal germani e une i thash ja me mua ja hiq per ndryshe une do ndahem prej teje…e me ne fund vendosum te dallim bashk edhe pse nana e tij ishin kunder ksaj pune . Kur kemi qen ne hungari duke prit trenin per germani ai e ndryshoj mendjen e ja filloj te thot nana gjynaf vetum sishum duft me dal hiq e me rreziku keshtu… hajde kthemi une u meta pa fjal dhe ne fund kur erdh treni per ger… une i thash nuk kthehem, krejt ket rrug qe e patum marr e mu kthu nuk ish e drejt si mas mendimit tem edhe i thash nqofse me don ti vjen me mu ai tha jo smundem po ti shko te tezja jote ne ger dhe rri nje koh e tani kthehu…me ne fund mriva te tezja ne ger ..i fejumi me mungojke shum,,folshim qdo dit ne skype dhe tele..Nje dit e takova nje djal 28vjeqar dhe ja fillum si shoqni te dallim se bashku..nuk i tregova qe jom e fejume hiq se sdojsha me humb chansin me njoftu… ky i ka kushtet shum te mira dhe esht nje njeri shum i mir mas nje koh te shkurt filloj te zhvillohet lidhja jon ma shum se shok.. dhe tani kom ndjenja per ta edhe ky qmendet mas meje..me don seriozisht..kerkon te fejohemi sa ma shpejt..tani ne kohen te fundit i fejumi ja filloj te dyshoj me thojke se po flasim shum rral dhe kish te drejt sepse une shum her ekom injoru dhe ekom rrejt qe ja kom fillu te punoj per shkak se dojsha koh te lire… ky prap e vrejti qe diqka sisht ne rregull, para do dit me shkrujti i shprehi krejt ndjenjat te veta qe i kish mbajt mrena…. qe hesjta jeme dhe injorimet te mija e kishin vra… me ofendoj keq dhe une prap e injorova per arsyre qe sdi qka ti them .. spo di qka te boj sepse une kom ndjenja edhe per te fejumin po tani qysh po duket jom dashuru edhe ne ket djalin ktu ..une skom jet ne ks dhe kom vetem dy zgjedhje..ja me lan te fejumin me arsyre qe mka ofendu keq dhe me vazhdu nje jete te re.. ja mi tregu te verteten dhe me pyet a don mem prit deri sa e rregulloj jeten tem me martes… per ndryshe une do vazhdoj seriozisht me ket tjetrin …spo di cilin me zgjedh sepse i dua te dyt, qfar mendoni ju esht ma e mira per mu me ba ? Ju pershendes //Anonymja. Jam e fejuar dhe e dashuruar ne nje tjeter , Ky tjetri ka para dhe ka kushtet me te mira un kam vetem dy zgjidhje ose ta le te fejuarin ose