Jam duke folur me nje djal qe esht 10 vite me i madh se un , Prinderit i kam humbur gjat luftes dhe nuk dua te mar vendim te gabuar sepse...! | Histori Të Jetës
Jam duke folur me nje djal qe esht 10 vite me i madh se un , Prinderit i kam humbur gjat luftes dhe nuk dua te mar vendim te gabuar sepse

Jam duke folur me nje djal qe esht 10 vite me i madh se un , Prinderit i kam humbur gjat luftes dhe nuk dua te mar vendim te gabuar sepse…!

Jam duke folur me nje djal qe esht 10 vite me i madh se un , Prinderit i kam humbur gjat luftes dhe nuk dua te mar vendim te gabuar sepse – Pershendetje histori te jetes shpresoj me mar sa ma shum menime e kshilla prej lexusve ne lidhje me hallin qe po ju shkruj. Un jom 20 vjeçe edhe puna esht kshtu ka thujse 1 vit qe un flas/flirtoj me nji mashkull 10vjet ma i madh se un (normalisht skemi shkrujt nonstop ka pas jav qe skemi fol po gjithmon vetem n form t shoqnis) skam pranu asnjiher me dal me to me njoft ,tu u step prej dallimit t madh n mosh qe kem ,po edhe se un skam pas asnjiher lidhje ma par. Ai jeton jasht Kosoves edhe osht mjaft i arrire si n aspektin profesional e me ma shum si person,megjithse mjaft modest(kjo pasuria e tij poashtu m zbraps mjaft se e di qe sado persona t mir te jene njerzit e rrethum nga shum t mira merziten shpejt ,jan ma siperfaqsor) Veq asaj ai ka pas disa lidhje ma heret dhe ka qen n prag t fejeses,po n fund esht terhjek se siu jan duk si vajza qe mund t krijon familje. Cdoher ia kom bo t qart qe mos t kete pritshmeri prej meje qe me dal me te lart e posht ose t ket diqka mes nesh, po prap s hiqke dor (mu duke ma e arsyshme se sa ti them her po her jo) Jam vajz e vetme n shpi edhe skam kujt ti drejtohem edhe aq nuk du te sjell probleme ne familje tem,prindrit i kam humb gjat luftes. Spo duket e drejt me vazhdu ket bisede platonike kshtu,tash ka koh qe flasim se di a me pelqen apo mu ka bo perditshmeri biseda me te e pe ngatrroj me pelqim? Nese s dal me te do m mbetet pike perjet ,po nese dal sdij qka t pres prej ktij takimi kam nevoj me mar nji vendim edhe nji keshill te mir shpresoj ta postoni anonim ju lutem shume Jam duke folur me nje djal qe esht 10 vite me i madh se un , Prinderit i kam humbur gjat luftes dhe nuk dua te mar vendim te gabuar sepse