Jam djal dhe kam kryer mardhenje me nje mashkull me shum se tri her , Kjo gje po me pelqen por po dua te largohem nga kjo ndjenj dhe te behem njeri normal sepse

Jam djal dhe kam kryer mardhenje me nje mashkull me shum se tri her , Kjo gje po me pelqen por po dua te largohem nga kjo ndjenj dhe te behem njeri normal sepse…!

Jam djal dhe kam kryer mardhenje me nje mashkull me shum se tri her , Kjo gje po me pelqen por po dua te largohem nga kjo ndjenj dhe te behem njeri normal sepse – Pershendetje histori te jetes uroj te jeni  mir po du me shkru historin time  ne menyr anonime me e publiku ne faqen e juaj.Anonim ju lutem,Jam nje djal 21 vjeq nga prishtina,ju kisha lut mem kishllu si me vazhdu jeten ndjenjat ikam te perziera vajzat me terhekum vetem ne pamje ne qofe doken bukur po jo me kry mardhenje me to shum her ka shku puna deri tek mardhenjet me femra po ne minut te fundit jom terherk kjo ka ndodh me dhjetra her qe qe kom provu me pas mardhanje po nuk kom mujt sum kan leju ndjenat e mija nashta ka po e lexoni po quditni shum po kjo osht e verteta jem .,djemet me terhekun ma shum per fat tekeq si i vogel me nje kojshi jemi puthur pastja ska ndodhur me asgjer deri para7 muajve ku k kam dal me nje mashkull 3 her edhe kemi kry mardhenje dmth un kam kry mardhnje mbi të.Kjo gje me pelqen me ben te ndihem mir ketu po shkruaj vetem te verteten se si po ndihem  mos me paragjykoni por mundohuni me mndihmu , a din dikush me mtregu pse mu po mpelqen kjo ndjenj un e di shum mir qe jom teper gabim me kta qe po vepro po dikush nese mundet me ma spjegu mkish nihmu shum un  dua te largohem nga kjo gje sdua te vazhdoj keshtu më,edhe pse kjo gje me pelqen por dua te ndryshoj dua te kem nje jet normale ,amunem?neqofse dikush mund te me ndihmoj sado pak .ju lutem shperndahne po qmendem kam nevoj per ndihm . Jam djal dhe kam kryer mardhenje me nje mashkull me shum se tri her , Kjo gje po me pelqen por po dua te largohem nga kjo ndjenj dhe te behem njeri normal sepse