Jam Ajo vajza qe thoja per bashkeshortin qe shikon filma per te rritur, Une ja plotesoj te gjitha por… – Histori Të Jetës

shikon filma

Jam Ajo vajza qe thoja per bashkeshortin qe shikon filma per te rritur, Une ja plotesoj te gjitha por…

Jam Ajo vajza qe thoja per bashkeshortin qe shikon filma per te rritur, Une ja plotesoj te gjitha por… – Pershendetje ‘Histori Te Jetes’. Postoje dhe kete ju lutem dhe, anonim. Jam ajo vajza qe thoja per bashkeshortin qe shikon filma per te rritur dhe, qe i kam gjetur faqe por**grafike ne telefon . Pashe disa komente qe thonin po nrml se ai sesht femije do shikoje , sdo shikoje kukulla akoma .Po jam shum dakort , ama qekur ka filluar te shikoje nga ato gjera eshte larguar prej meje madje dhe ne shtrat nuk vjen ndonjeher flen vetem. Nga kjo e kam te gjithen. Ja plotesoj te gjitha ska arsye per te bere te tilla veprime. Jam nje vajze e bukur por ai gjithmone me ka nevleresuar me ka bere te ndihem keq .Eshte dhe shum xheloz dhe me akuzon gjithmone mua per tradheti edhe pse seshte  evertet .Dhe nga kjo me linden dyshime .Ai gjithmone kur flet me femra te tjera ose te njohura flet ndryshe me qetesi me nje ze te bute e te embel kurse mua me ka ofenduar dhe percmuar ..Sic e thash ska arsye ta bej sepse nga un si mungon gje por prap se di ..Nuk eshte shprehur ndonjeher me mua .Te flasim per familjen apo dicka tjeter , kam qene un gjithmone qe i hapja muhabet. Dmth seshte e gjitha qe shikon faqe pornografike por po ti lidhesh te gjitha gjerat me detaje bashke me duket sikur me tradheton ..Ose jan thjesht dyshime poor se dii …E kam zene shum here duke me genjyer dhe kur ja kam then pse e ben ai me thot se bej me qellim se mendoj gjate kur te them ato gjera ..Dhe mua sme pelqen qe me genjen dhe per gjene me te vogel sepse mund tme genjej dhe per gjera akoma me te rendesishme ..Nuk di cte bej.Edhe pse sillet keshtu un prap e dua se eshte burri im, babai femijes tim ..Por edhe me ka lenduar shume por e kam falur ..Dhe un kam bere gabime nuk i mohoj ama se kam genjyer kurre ..Se kam krahasuar me meshkuj te tjera apo gjera te tjera… Me falni qe u zgjata kaq shum… Faleminderit per cdo mendim dhe keshille!