Jam ajo qe kam treguar per ilaqin e shtatezanis,Ketu e keni emrin e doktorit dhe te gjitha detajet e tjera... | Histori Të Jetës

Jam ajo qe kam treguar per ilaqin e shtatezanis,Ketu i keni emrin e doktorit dhe te gjitha detajet e tjera

Jam ajo qe kam treguar per ilaqin e shtatezanis,Ketu e keni emrin e doktorit dhe te gjitha detajet e tjera…

Jam ajo qe kam treguar per ilaqin e shtatezanis,Ketu e keni emrin e doktorit dhe te gjitha detajet e tjera…-Pershendetje jen faq me e mrekullushme edhe une desh te ndaj nje historin time jam nje femer quhem Teuta Gashi jam ajo gruaja e cila tregova per ilaqin ate dit sot kam vendos te ju jap emrin mjekut publikisht dhe po ashtu te ju tregoj me ne detaje per ilaqin se si funksionon,un jam 33 vjeqare ja e martume nga mosha 18 vjeq jetoj ne gjermani po Zoti me ka sporvu peroblem qe vet ata qe nuk kan femi e din kam pas shum problem me familje e bashkshorti vet pse skish femi lloj lloj fjal kam desegj e shum gjerat i kam perjetu po Zoti desh ashtu mem sprovu qe mos te kem femi der sa nje dit edhe nga banes me kan debu gjdo nat ju lutsh Zoti qe nje dit deshir me ma plotsu shum kam luftu edhe endre qe e kish desh me realizu mas me perzun nga banes bur nuk desh me u dorzu fill bash me luftu shku tek shum mjek ne gjermani edhe jash gjermanija po nuk kish sukses mjek mka then qe vozore i kam shum te dopta po ashtu edhe buri i dulen analiz shum keq spermozit 0 i dulen ater fill shpres ti hubas mas e morem.analiza po kur do i lumi Allah met gzu ska kush qe mund me ndalu nene ime kish degju qe nje mjek ne beograd nje ila esh tuj e.maru edhe vendos me porosit eshe ma prun ne gjermani po une aq shum gjera kam prov sa shum jam deshpru nuk dojsha azgje me.provu me lut shum qe edhe ket me provu mas me kut aq shum vendos me prov se bashk me burin po nuk kam besu qe do ket rezultat edhe pse me shum besoj se sod debej nje mekull me nje sebeb te jet nje ilaq se kam besu po tash pe sho qe gjdo gje shkon me mrekull e Allahut sod e kam djal elhmdurila 1 vjeq edhe para disa dit e pash nje istor qe e kish postu nje moter edhe me luti nena ine qe edhe istorin time me e postu edhe pse per mua esh shum e veshtir kur i kuntoj ato koh qe kam hek nga vjerit edhe nga fjalme njerz qe kam degjur lloj lloj ofendim i kam mar po vet me kan ber me te fort eshe me ber qe te luftoj me shum kto gjer i kuptoj vet ato person qe smunde te beh nene ishall Allahu i gezon gjitha atyre qe luftoj per tu ber nen po motra e mij nje gje di tju them.kur mos.u dorzon se Allauh esh i plot fuqish kur mos mu dorzon po gjdo gje ne jet provon se edhe une nga azgje qe kam mendu qe esh nje ilaq Allahu me gezoj me femin kshtu qe une si motra e gjith aty qe kan nevoj per ndoj keshill muj ti ndimoj se po e shkru ket histor me lot ne sy ishalla Allahu i gezon gjith ne ket muaj e shejt te ramazani gjith endra u befsh realitet.Te gjitha ju motrat e mija qe deshironi me mbet shtatezandhe ndoshta mendoni qe qiky ilaq ka me qen sebep per juve,un do te komentoj sapo te postohet historia dhe do ju jap kontaktin te gjithave qe keni nevoj. Mjeku esh nga beograd esh shipat qe punon 25 vite andej ilaq e ben vet supas problemi qe ken tek fmera jan disa poroblem tek meshkuj esh vetem 1 kshtu qe shumca nga kosov skam muj me mar ilaq po tani e ka munsu ilaqin edhe ne ks me e mar,Doktor sulejmen gjinde ne beogard Numri kontaktu i tu esh+381665417959.Kjo ke deshira jem shum e madhe qe me e shpernda ilaqen dhe numrin kontaktus edhe pse shum personave jav kam dhan numrin po pata qef kshtu publikisht me e tregu edhe emrin e doktorit nese keni nevoj per infot shtes un ju shkruaj prap.Un qe po ju shkruaj tani quhem Teuta Gashi jam po ajo personja e cila ka komentuar ne histori kur esht publiku dhe e kam dhen numrin publikisht shpreesoj shum qe te behet sebep ky ilaq dhe Allahu te ju gezon me femij po kisha pas deshir nese ka me pas sukses te shkruani ne faqe dhe te ju tregoni edhe njerzeve tjer behuni ju sebep qe dikush te gzoj emrin Nan,mfalni se nashta e zgjata pak po pata nevoj mee shkrujt kshtu me ne detaje.