Jam 25 vjeqar dhe me pelqejn meshkujt , Me ka ardh koha te martohem por nuk di si te ja bej sepse...! | Histori Të Jetës
Jam 25 vjeqar dhe me pelqejn meshkujt , Me ka ardh koha te martohem por nuk di si te ja bej sepse

Jam 25 vjeqar dhe me pelqejn meshkujt , Me ka ardh koha te martohem por nuk di si te ja bej sepse…!

Jam 25 vjeqar dhe me pelqejn meshkujt , Me ka ardh koha te martohem por nuk di si te ja bej sepse – Pershendetje krejtve ju lutem anonim! Dhe komentuesve ju lutem mos ofendoni sepse nuk osht se kam deshur tjem kshtu si jam! E kam ni histori te dhimbshme si fmi e edhe tash si i rritun spo muna mu orientu dhe kryt mu ka blloku nuk di as qysh me reagu per me drejtu jeten tem se shum sene pom sillen neper kry dhe spo muna me vendos kurgjo per vete. Jom ni djal i ri 27 vjeq dhe gjith si fmi mkan terheq meshkujt e sot e asaj dite me terheqin edhe mundohna me largu at ndjenj po sit shkon disa muj pa ba diqka me mashkull tpakten me perqafu njo qitu se e kam si ngat shoh andrra stresohna merzitna mkap monotnia. Para 2 jave kam bo mardhanje me ni femer dhe ska shku keq por puna osht se nuk osht knaqsi e njejt po edhe kjo te han dreqi se nuk ma kish ni per at knaqsi po si mej largu djemt un jam 27 dhe familja pom lusin mu martu seq dite dhe ma teper kur menoj qa ka hiq nana mem rrit edhe mos me gzu mu martu kur e di se aja tranohet mem pa tmartum e me fmi po tranohna e me ja nis me mashkull aja sosht e lumtur kurr dhe me nanen jam shty per kto fjale si tma permen mu martu si mem myt se pe di veten, ma ka nvu zorin dhe un sjom i lumtur as me ni jet me djem e as me femra edhe pa as njo smuna, nuk jom un pasha zotin se po du me nxjerr telashe po kam provu po skam mujt, tash po flas me ni qik se un sjetoj ne kosove e ajo jeton ne kosove e mdon shum e folum nonstop me to edhe diqysh ja kom nis pe du po spoma knaq zemren e di se ni dite ka me mu ba tullusum e ska me mujt me flejt me to sikurse jom kan me ni mashkull 1 vjet e gjys e e dojsha po kur rasha me flejt me to thojsha o Zot qka jam tu ba. Tash spo du un mu martu e mu nda e qet qik se kisha humb me deshir po edhe me nji an mterheq me pas ni mashkull po qe fmi me to smunum me pas e me adoptu sdu. Krejt mthojn sa i mir je e krejt i kom bre po sdi qka u ba a munet dikush naj kshill ju lutna tpakten mem than dil mytu nashta e llogaris edhe ata.Jam 25 vjeqar dhe me pelqejn meshkujt , Me ka ardh koha te martohem por nuk di si te ja bej sepse