Jam 16 vjecare dhe kam nje vajze, po mendoj te ndahem nga burri se familja e tij po me ngacmojn dhe ... | Histori Të Jetës
jam 16 vjecare dhe kam nje vajze

Jam 16 vjecare dhe kam nje vajze, po mendoj te ndahem nga burri se familja e tij po me ngacmojn dhe …

Jam 16 vjecare dhe kam nje vajze, po mendoj te ndahem nga burri se familja e tij po me ngacmojn dhe … – Aktualisht jam 16 vjecare. Dhe kam nj vajz dy muajshe. Jam e fejuar prej nj viti e gjysem. Me nj djal te cilin e kam dashur me shum se veten. Ne te dy u rritem se bashku ne nj lagje dhe familjen tona shkonin shm mir me njeri tjetrin. Un qendroja shpesh nga shtepia e tij dhe asnj nk mendonte se ne e kishim nj lidhje. Ai esht shum vite me i madh se un. Dhe pergjithsisht n fillim kemi shkuar mir.problemet tona filluan pasi u fejuam. Familja e tij filloi ta vinte kundra meje. M ulnin. Silleshin sikur nk m njihnjn kush isha. M trajtonin dhe prisnin q un te beja cdo gj. Pretendoja te filloja gjimnazin fillimisht ai me lejoi me pas m hoqi nga shkolla sepse ngela shtatzan. Mamaja e tij i mbushte mendjen mos te me lejonte te shkoja as te prindrit. Qendroj ter ditn brenda dhe ai nk mundohet te dal akund me mua. Jan fis shum i madh dhe hyjn e dalin shum veta. Asnjher nk jam ankuar kam qendruar n kmb dhe u kam sherbyer. Kam harruar qe jam 16 vjec dhe te shpia e prindrve sdija te beja asgj. Kam gabuar dhe e ndjej q kam shaktruar jeten time. Tani vashdojm t jetojm me prindrit e tij. Ata vashdojn te nderhyjn n gjithcka tonen nk mundem te bisedoj apo ti kerkoj dicka sepse nk me degjon. Ai vjen ne tre te nates n shpi dhe gjat dites punon pothuajse as e shoh. Ter kohes jam nen presionin e mamas s tij. Kam filluar te shuaj cdo lloj ndjenje ndaj tij dhe po mendoj te largohem q ktu. Nk po mundem te duroj. Sdo ta tradhtoja kurr se ai esht dashuria ime e vetme. Por nuk mundem m. Nuk di cfr te bej ku te shkoj Tani kam edhe vajzen dhe nuk di se cfare te bej dhe nga te ja mbaj. Me familje nuk eshte se kam raporte te mira per arsye se jam martuar shume e re dhe ata kan qene ne kundershtim me martesen time por un tashme kisha vendosur dhe nuk te kthehesha pas vendimit tim. Skam asnj mbshtetje nga askush as nga shteti as nga familja ime e gjakut. Te lutem anonim. – Jam 16 vjecare dhe kam nje vajze, po mendoj te ndahem nga burri se familja e tij po me ngacmojn dhe … –