Ja thirra Baben i thash "Hajde mere kit ku**** tane", erdh dhe m'tha "Mos ju tregove njerzve tjer se..."! | Histori Të Jetës
Baben

Ja thirra Baben i thash “Hajde mere kit ku**** tane”, erdh dhe m’tha “Mos ju tregove njerzve tjer se…”!

Ja thirra Baben i thash “Hajde mere kit ku**** tane”, erdh dhe m’tha “Mos ju tregove njerzve tjer se…”! – Ju lutem annonim. Jam nje 25 vjecar jetoj ne europ ishin njoftu me nje femer para 3 viteve dhe e kalonim per mrekulli po nje dit erdhi e keqja ajo shkojke nshkoll edhe un e qoja te hanen dhe shkoja e merja te premten ne fillim ja merrja telefonin luja me te saj e ksi gjana po kur i beri nja 2 muj qat shkoll ishte pas njoftu me nje djal tjeter edhe mu sma jepke telefonin hiq e kur nuk ma jepke e kuptova ktu diqka ka ja mora me zor e ja kontrollova tu shkrujt ajo me ni tjeter aty tshkolles e tani qato momente zoti mka rujt thojsha me lendu pe mys po per ni ku** me hi nburg tan jeten ja kam thirr baben vet i thash qeshtu qeshtu o puna thash qka i thojn ksaj pune baben e ka pas shum burr po isha un shum i nxet sa qe smujsha me kontrollu veten kajsha prej inatit tha po ani be dhanderr se shok e ka tshkolles tani mo mi kalli nervat i thash tradhti nuk esht veq mi qu kamt nalt, thash hajde mere kit ku**** tane e qka dush bani erdh. Aj erdh e mur at ku**** e vet edhe tu dal pom thot mos ju thuj njerzve ktu se e ki zan qysh kallxova ma heret se del keq puna. Me falni nshprehje i thash po kush mkeve ti se mdel problem thash qi don me ba ti tmadhe thash shkojm te ato pleqt i qesim punt ner burra tani e mur at edhe shkoj e prej asaj dite jetoj vet po nuk kam stres se ni person kur ti ndalon me shoqni me krejt krejt prej A deri Zh spo mujshe po shyqyr jam kan i paster e skom pas faj. Ju lutna postone nese ka mundsi ju pershendes te gjithve nga zemra.