Ja nxuna foton tu u puth me tjetren, m'tha "Shoqja jem ka dasht me bo foto me ja qu ish frajerit te vet"! | Histori Të Jetës
foton

Ja nxuna foton tu u puth me tjetren, m’tha “Shoqja jem ka dasht me bo foto me ja qu ish frajerit te vet”!

Ja nxuna foton tu u puth me tjetren, m’tha “Shoqja jem ka dasht me bo foto me ja qu ish frajerit te vet”! – Mirmrama ju lutem te tregoni sinqeritetin tuaj sepse as vet zdi qte bej.. Jam nje grua e martuar i kam 23 vjet dhe kam nje djal 1 vit e gjysen… Me burrin tim u njohem qysh ne shkoll en e mesme pas nje kohe ai qoi msit te me kerkojn dhe pas tisa torturave qe pata me babain tim sepse ai sdeshironte fare qe un te fejohem me te sepse ja kan kesh kur e ka vet dikun amo erdh puna qe u fejum pasi edhe ne ishim bashk qe nje koh. Burri im jeton ne gurbet mas 1viti fejes murr edhe mu… Shum mir e kena qu pas nje viti erdhi edhe djali jonn edhe deri me tash e kem qu qysh asht mas miri. Kem pas si krejt edhe ba najher naj problem po Ka kalu por problemi ma i madh asht se kto dy mujt e fundit ky ka ndryshu shum… Un kam qen ne Kosov veq me djal pasi ky ska pas pushim sepse ky punon ne hotel… Kur kam ardh ky a tregu shum I ftoft Ndaj meje nuk vike ne nshpi deri ngjyst Nates thojke kem shum Pun amo mu ma ka ni zemra se nuk asht qashtu ja kom gjet ntelefon ni qik qe e kish pas qit Kur ekom Vet kush osht Ka thon ma Ka qu ni shok Mem vet a pe njeh… Un kom kajt po apet mas do dite ky ka ardh te un tuj mperqaf tujm than spot rrej besom e un i kom besu… Do dit ma von ja kom pa ni shenj ne qaf e kom vet kush ta Ka ba Ky mka than ti ma ki ba… Po un e di mir se aty permas ne qaf sja kom ba… Po ky mka ba apet me menu se une ja kam ba… Ky Apet ka vazhdu mem rrejt ka nejt deri von jasht e mu mthojke jam ne pun po kur ka ardh ne shpi un ja kan pa mesazhet qka ka fol me dikun se sa kon npun Kur ja kallxova qe ja kom gjet mesazhin tha tkom rrejt se ti spom len mu me nejt me shok naten e skom pas qare pa trrejt se e di se sum Kishe lan… Un Apet kom kajt kom kajt pse… Po kurr si kom kallxu familje tem sen se Ata se Kan pas qejfin mu feju me kta. E un e kom lut Zotin Nese Ky pom tradhton Allah qitma para ftyre 1fakt se Mas krejtve Qe ja kom pa Ky nonstop thojke sen sjom tuj ba… Ju kom lut Zotit aq shum sa zoti ma qiti para ftyre foton e burrit me 1 qik ish kon tu ju puth a besoni se Ky a kon ngjum un ja kom marr telefoni Ky fotot ikish pas shly po une ja kom kthy permas telefonin se zemra ma ka ni se ka diqka… Edhe ja kom gjet 2 foto i kish pas me 1 qik tuj u puth… Ja kom nis me piskat me kajt e kom qu pi gjumit qashtu ja kom kallxu fotot po a dini qka ka ba i ka shly full fotot e mu mtha se asht shoqja vet e ka dal nfoto se ajo Ka dasht Mja qu ish frajerit vet… Un si besoj ma ktijna… Skom dit qka me ba ato momente pos qe e kom malllku diten qe mka feju… I kallxova babes ktijna krejt… Se babes tem skam ftyr mi kallxu… Po apet ky spo e pranon… Un sdi qka me ba se e kam djalin qe kurr se la vet… Po as ktijna sdu me ja fal Qysh ja kom fal rrenat tjera..te familje jeme skom ven. Qka kishit ba ju me kon ven tem?