Ishte mashkulli i par ne jeten time dhe mendoja se gjithqka esht perfekt , Deri sa nje dit pash mesazhat qe jau kish dergu femrave tjera duke ju then se nese nuk e keni

Ishte mashkulli i par ne jeten time dhe mendoja se gjithqka esht perfekt , Deri sa nje dit pash mesazhat qe jau kish dergu femrave tjera duke ju then se nese nuk e keni…!

Ishte mashkulli i par ne jeten time dhe mendoja se gjithqka esht perfekt , Deri sa nje dit pash mesazhat qe jau kish dergu femrave tjera duke ju then se nese nuk e keni – Po shkruj me lot ne sy se asniher skam besu qe ka ksi njerez pa ndjenja ne kte bote.Jam nje femer 22 vjeqe qe ne moshen 19 e njoftova nje djale nga kosova (une jetoje ne perendim) dhe filluam te kontaktojme. Vitin mbas 1 viti u takuam heren e pare dhe u pelqyam. Filloje lidhja jone dhe ju traguam prinderve qe te dyte. Prinderit ishin si te mijet ashtu edhe te aije te pajtimit. Menodja qe e njohja 100% mendoja qe eshte njeriu me i sinqert ne kete bote, por u zhgenjeva shum se kur lexova bisedat qe kishte ne telefonin e tije. Ne mendjen time ishte nje mashkull qe dinte te vlersone. Kisha gjithemone ndjenjen qe e vlersonte qe ishte mashkulli i pare ne jeten time dhe qe e doja pa asnje kushte. Si per te holla si per gjithecka qe i nevojitet isha une shtylla e tije. I blejna dhurata te shtrentja i thoja cdodite se sa shume e doja dhe qe kurr nuk do te ket mashkull tjeter per mua. Edhe ai kinshe e ndjente te njejten. Por gjithecka kishte cene vetem rren prej anes se tije. Ai qe nda fillimi i lidhjes tone kishte pas kontakte me shum femra te ndryshme. E kishte nje fjalore shume te flliqur qe asnjeher ne 3 vitet qe e njoha nuk e perdorte me mua. Femrave tjera ju shkruante “a e ke ba? a don ta besh me mua? a je e ….?” shum u hidherova dhe u lendova. Kam ardhure ne nje pike ne te cilen aspak nuk mundem ta kuptoje se pse me beri ai mua kete? E dinte qe une nuk kisha asnje interes! As te hollat as nje tjeter. E dinte qe e dashuroja pa asnje kushte E dashuroja se mendoja qe eshte aq i pastert si anje njeri tjeter. Tash e di se nuk ishte dote. Ndjehem shum keq. E kam ndjenjen se kam vdekur per se gjalli. E ndjej se me ka vdekur dikush e nuk do me kthehet me kurre cfare te bej? Ju lutem per kshilla.Ishte mashkulli i par ne jeten time dhe mendoja se gjithqka esht perfekt , Deri sa nje dit pash mesazhat qe jau kish dergu femrave tjera duke ju then se nese nuk e keni