foto te femijeve

I shihsha do foto te femijeve naper shpi, e pyta te kujna jan tha te vllaut, kur po vjen nje gru me fmi te dera…

I shihsha do foto te femijeve naper shpi, e pyta te kujna jan tha te vllaut, kur po vjen nje gru me fmi te dera… – Mirmrama krejtve juve antar te faqes dhe te grupit, po ju shkruj me mengjes edhe ju lutna sa ma shpejt me publiku historin tem se jam met medis rruges e sjam nveti spo di qka eshte tu ndodh me mu edhe jeten tem. Une kam lind ne zvicer dhe jetoj aty, jam 25 vjeqare e kam kry me fakultet e kam punen teper tmir punoj ne bank me nje rrog shum tmir shum e knaqur deri tash me jeten tem, jam njoftu me nje djal ne fb ai 28 vjet po 3 vjet diferenc hiq sum kan pengu bile gjith kam pas qef me pas burrin pak ma te vjeter se thojsha eshte ma i pjekur edhe me kupton ma shume. Ky djali jeton ne Kosove, Prizren. Na jem njoftu qe nje vit me to po ne fillim un se marsha si diqka serioze se sju besojsha rrjeteve sociale gjithqka munet me u fsheh prapa tyre, por me kohen filloj edhe me me hi ne zemer se tu fol nenstop me to e tu shkru. E javen e kalume me luti tha hajde nks, un skisha pushim nqet kohe hiq e pyta shefin edhe ma dha tlir 2 jav se keni iden sa shum jam gzu qe po shkoj nks e po njoftohna edhe live me qat djal. Ai mthojke ka me te njoftu me familjen tem e kena mu feju e une tu i besu si budallic. Ai mtha hajde te shpija jem direkt edhe un pranova se ashtu kshtu skisha ku me shku se krejt familjart e mi jetojn jasht. Shkova te ai shpin e mir e kushtet shum tmira i kish, i kallxova qe 2 jav ka me nejt ai u gzu shume e teper. Ai tha jetoj veq vet nshpi okey mir shum. I shihsha do foto te femijeve naper shpi e pyta te kujna jan kta fmi tha te vllaut tem qe jeton ne Gjermani i thash shum pot perngjajkan kshtu si ne hajgare edhe ai u prek shum edhe nejse kaloj kjo. U bon 1 jave qe nejta aty kem, kalunem shum mir i kisha edhe nje jav tjera e bash ja nisa mu merzit thash tash shkoj nzvicer e prap monotoni se qysh u msova ktu tu knaq po thojsha vi prap e shum ma shpesh per ket djalin. Masi u bon nje jav ky mo as sum ka permend fejes as sen as familjart e vet, e i thash pse spom njofton me familjen tonde ? Tha hajt kysmet heren tjeter kur tvish i thash ok se vi shpesh un. Edhe cingroj zilja e deres kur po vjen nje gru me fmi e un e kshyra prej salonit, ja nisi mi bertit frajerit tem tu i thon pse sma qelshe telefonin, a din se tkam thirr 100 her djali vogel smut u kon e mpruni vllau jem me kerr deri nshpi. Nqato momente komt mkan lshu, mu ka dok si krejt bota me mra mi kry. Erdh ajo gruja mrenda e mpa mu u habit tha kush eshte kjo un meta edhe ai mu** i dreqit met si huti. Un shkova ndhom qaty ku kem flejt edhe i bona krejt teshat e mija gati erdh ndhom ky e kajke mu lutke mos me shku kerkund se thojke se du grun tem tdu ty, me to ka mu nda e ka me tmar ty ajo gruja anej kajke dojke mu tranu, un tu perla me kto. Nqito momente jam met nshpi edhe jam mbyll ndhom fola edhe me grun e ktij mkallxoj qe ky e ka tradhtu gjithmon e mtha si motres tvet mu largu sa ma shpejt prej ktij, amo e du bre spo muj largohna! A mu largu prej ksaj shpije, a qka me bo, un e du smuj me lon ja fali krejt veq me kon i jemi!