I kam 31 vite dhe ende jam virgjine,Mbeta pa u martu po me duket se koha po ec dhe... | Histori Të Jetës
I kam 31 vite dhe ende jam virgjine,Mbeta pa u martu po me duket se koha po ec dhe

I kam 31 vite dhe ende jam virgjine,Mbeta pa u martu po me duket se koha po ec dhe…

I kam 31 vite dhe ende jam virgjine,Mbeta pa u martu po me duket se koha po ec dhe…-Persh deshta dhe un te shkruaj histronin time por problemi te un esht qe spo mundem ta gjej fatin e jetes i kam bo 31 vjet dhe hale nuk ju ka dorzu kerkujna sepse kam pas dhe kam deshir qe at person qe ta kaloj jeten me to me ju dorzu por un me dal kam dal me pi cafe me djem ama skam mujt me gjet gjuhen e perbashkt ose me shkurt te them qe nuk po din meshkujt me bo ni femer per vete sepse e para qe e kan ne mendje meshkujt esht me ju dorzu me pas mardhenje e un ket as ni her nuk e kam pranu dhe as nuk e kam ndermend as nuk e mendoj kurr me ju dorzu kerkujna deri momentin qe te fejohem por dhe at her esht ?? spse as fejsea nuk esht aq per mi besu kam deshir deri naten e marteses kjo esht deshira jem me ju dorzu ni mashkullit ne naten e marteses por as kush nuk e pranon ket sepse nr 1 dyshojn ju vjen interesant kur ju thom jam vregjine nuk besojn dhe per ket sme intereson a besojn a jo sepse esht diqka qe deshmohet ka mjek per ket pun ka zgjedhje qe deshmohet ama problemi esht qe meshkujt pritin shum prej meje e un nuk jam ajo qe jepi kurgjo un du me dal mu njof e jo per sene palidhje sepse un dhe skam koh te boj aventura me as kend e tash meshkujt pritin shum nga femrat ni koh mashkulli e ka lut ni femer tash femrat me lut meshkujt ka ndryshu shum koha dhe ma e keqja e te keqes esht qe po genjejn shum dhe ka ndodh qe jan te martum e nuk e di por kur e zbuloj largohem dhe krejt kjo esht qe un jam lodh tu e lyp fatin e jetes kshtu qe ja kam lon Zotit ne dor kur ma ka cek Zoti veq njo e di te sigurt qe nuk i dorzohem kerkujna me dit qe mbes pa u martu se nuk ja jepi vregjinitetin terli far majmunit dhe jam shum e lumtur qe deri me sot ska mujt as kush mem bind me ju dorzu dhe ka pas rast kur kam dal me naj djal me pi cafe me ka than un jam per serioz po krejt thojn un jam per serioz se kerkush so budall me te than valla te kam per aventura dhe qysh momentin e par si te dal ka ndodh me kan than po du me familje tane mu njoft por ni her dua ta vertetoj a je e vregjine i kam than ok ka doktor per ket pun me ka than doktor jam vet eh valla un nuk guxoj jeten tem me rreziku se spo te njof dhe jan largu dhe qafen ta thejn se kta njerz qe momentin e par mendojn per me te shfrytzu nuk me duhen e krejt kjo esht te un qka po ndodh qe po e kam problem me gjet dike serioz por ne te vertet krejt thojn per serioz jam se at fjal e kan mesu sikur vjerrsh e un qe i kam 31 vjet me mua problem e kan mem bind se i kam kalu un moti kto kilimili i di dallaveret e mashkullit se 80% i dojn bichat po un smuj e luj rolin e bichave se smuj me aktru diqka qe sjam ne shpirt ashtu nuk e boj dhe nuk i dorzohem kurr ne jet kerkujna dhe kam inati me ju dorzu me dit qe qmendem por sme ka ndodh hale mu qmend per as ni mashkull sepse gjithmon kam pas kontroll ne veten tem sja kam fal zemren dikujna qe nuk e meriton e as trupin dhe nuk e di a jam un gabim ndoshta sillem ashper me meshkuj por nuk muj ti duroj te pa drejtat menyra se si mundohen per me te shfrytzu.. dhe ni kshill e kam per meshkuj mos i propozoni as ni femre per me tu dorzu se as ni femer qe ka karakter e moral sta pranon ket gje por meshkujt fjalen e fundit e qesin te pren dhe ta humb deshiren me vazhdu tutje me to se nuk po din dhe meshkujt me vlersu cila esht e mir dhe e keqe por jan tranu veq mardhaniein e kshyrin dhe interesin e klm se un per vete se kam dert edhe nese nuk martohem jam ni qik hazdret e kam jeten shum te mir e nuk lejoj me lujt as kush me mua nese e gjej fatin e jetes qe me pershtatet esht ne rregull per ndryshe ne rrs i pafsha krejt djemt se sjan te aft me vlersu ni femer dhe nuk din me bo per vete qysh duhet por nuk din tjeter sen veq mardhaniein e kan ne mendje ishalla po ngihen naj her ne at pun se un jam lodh me kto sjellje te meshkujve qe nuk din me vlersu ni femer ose me i dhan koh me njoft ma mir ni femer por e prishin punen e nuk te jepin rast me dal ma sepse mendjen e prisht e kan do meshkuj ntm klm,,