I gjeta burrit video intime ne laptop qe i kishte ruajtur me nje lavire te kosoves... | Histori Të Jetës

I gjeta burrit video intime ne laptop qe i kishte ruajtur me nje lavire te kosoves…

I gjeta burrit video intime ne laptop qe i kishte ruajtur me nje lavire te kosoves… – Miremengjesi histori e jetes ..Kam shkru ketu historine time te dhimbshme para tri viteve ..kam marr keshilla nga ju qe me kan ndihmu sadopak …por qe 10 dite kam zbulu me shum ..e qe tash jo veq histori por po tutna do perfundoi ne tragjedi . Para 3 viteve e zura burrin tu me tradhtu me nje lavire te kosoves ..them keshtu sepse ajo i kish dal ne rrug ..ja kish qit doren kti me vllaun e vet ..pastaj vllau i vet kish tha une po zbres nga vetura e motren qoje kah duash por paguje ne fund …ajo ishte 20 vjet me e re se burri im ..burri e pranoi dhe tha se eshte dashuru ne ta ..ok i thash kemi 21 vjet martes kemi dy femije te rritur por urdhero merre ata por me letra qe i kam fitu une ne gjetmani nuk do ta marresh ..nese duheni ktheu ne ks dhe jetoni atje ta kuptoi edhe une se te dashuron ..por jo ai vendosi me kerkoi falje dhe ra ne gjunj te ja fali sepse me donte hmm mua ..Prej marres se madhe mu nda ne pleqri ..hatri femijeve e familjes sime qe gati plasen ja fala dhe jetuam tash 3 vjet disi …une u semura rend nga kjo merzi dhe hjeka disa tumora nga lukthi …Pasiqe dyshoja prap ..i pata instalu viberin e whatsapin e burrit ne lap top dhe lexoja koh pas kohe me kend po shkrun dhe a ka perfundu mes tyre gjithqka …gati gati sa u binda dhe fillova te buzeqeshja ngadale prape …kur para 10 dite u kthy ky nga ks dhe mi tregonte disa foto nga nje aheng familjar ne nje hotel te madh te ks .. Aty dyshova diqka …ai kushte dal vazhdi.isht nga kunates gruas se vllaut dhe te benin pershtypje qe nuk jan veq burr e gru por nje qift i dashuruar fresh .. Ato foto edhe i kishte rrit madje ..U shtanga pak por pasi qe kunaten e doja bash di motren dhe burrit i besoja ..u mundova mi pa si normale ato ..foto ..por …kureshtja me lenduke prape .. Burri rrinte tere naten qut deri 4 mengjes ne telefon sepse dimrit nuk punon …dhe flen tan diten se une jam ne pun .. Kishte kohe qe viberin e whatsapin e ti si kisha lexuar …keshtuqe vendosa nje nate te shkoi kishe po flej dhe e hapa laptopin … Nga ora 2 i nates ..i shkruajti ky kunates …Si je zemer ..a kan fjet te gjith ..po djalin si e kam … Mire i tha ajo edhe djali mire e po mson mire veq 5 po merr ne shkolle … Njeher kujtova po vet per djalin ton qe ishte atje ne ks per vizit por ai eshte 20 vjet dhe nuk shkon ne shkoll atje …hmmm u shtanga .. Ajo i shkruajti prap mos eshte rrezik ne viber mos ta ka instalu ajo shkrujm sms ma sigurt ..jo i tha ai ..kjo nuk dyshon fare dhe kam ba viber te ri nuk e ka kjo ….hmmm ngela .. Ajo i dergoi nje video pastaj e i tha …po e ruaj kete videon ton deri te vjen ai budalla prej gjermanis per burrin e vet se ky punon ktu me viz pune ..e ka pru im shoq qe 1 vit . E hapa videon hmm marre ..kukuu ..u qmendaa .. E bana save dikun shpejt …isha kurioze te lexoja ende por pasi pash videon ata dy veq pjest intime tu ba s…. me leshoi fuqia ..e nala lap topin dhe rash si pa shpirt ne krevat ..ai erdhi ka 4 ora ..kujtonte jam fjet por ofshamat e mia vazhdonin ..me tha qu shko flej sallon se paske grip …spom len me fjet jam i lodh per gjum …ashtu bana por te flej kurrsesi … Po i bi me shkurt …te vazhdoi te lexoi e ti tregoi kunatit ata kan tre femije …por siq duket djali i tyre i vogli 9 vjeq eshte i burrit tim dhe se kta jan qe shum vite bashke … Dje vendosa ta thrras nje agjensi ku dergojm pare ne ks ..ne emer te burrit ..e pyeta te ma dergojn leteen ku kam qu pare se me duhej per steuer …edhe atu ishte emri i asaj lavires me pare 10 here dhe i kumates sime shum here …bota mu ka permbys …por kam mbet ne udhkryq …mos po me genjejn syt e po hi ne gjynah qe po dyshoi …ose ose eshte e vertet si te veproi …kam 24 vite martes tashme dhe dy femije per martes …gjithqka po me duket marre marre marre …kam humb 15 kilogram dhe kam dhimbje te mdha ne bark ..nuk po di ..ç’ te bej …por nje e kam te sigurt se po vdes ngadale ….dhe ajo do ishte zgjidhja me e mire per mua sepse e shkelur deri maksimum si nje bubrrec i keq nuk i duhet jeta askujt …Ju lutem shum ndihmee …p.s ..Fali 5 kohë namaz dhe jam shum fetare ..por jam edhe me fakultet e shkolluar ..por asnjana siç duket spo me ndihmon …te vendosi diqka …Kaloni mirë e ju falenderoi qysh tani per kedhillat e komentet e juaja …