I dashuri po friksohet mos po e braktisi e po ndahna, se kur ka qene i vogel Nana e vet e ka braktis dhe tash... | Histori Të Jetës
friksohet

I dashuri po friksohet mos po e braktisi e po ndahna, se kur ka qene i vogel Nana e vet e ka braktis dhe tash…

I dashuri po friksohet mos po e braktisi e po ndahna, se kur ka qene i vogel Nana e vet e ka braktis dhe tash… – Ju lutem jam teper keq ju kisha lut me mndihmu, un jetoj ne Prishtine. Jam 22 vjeqare edhe e fejume me nje djal te Shqipnis qe 6 muj fejes e kshtu nihem qe 3-4 vjet ky djali ska familje sepse e kan braktis ne moshen 2 vjeqare ai u rrit ne strehimore ne shqipni edhe shum mpengon ni sen te ai bre se eshte teper xheloz sum len kurr sen me vesh qysh kam qef un ose me u grimu sipas deshires tem plus eshte edhe shum i maltretimshem edhe agresiv po me nje ane tjeter edhe teper i but eshte si jem tu kshyr naj film ja nis e qane edhe eshte shum i zoti me i fsheh ndjenjat dhe emocionet e tij e kaniher me rren sum kallxon drejt ku u kon ose qka ka bo e ky sen normal pom pengon mu shum ai behet shum nervzo me mu edhe mendon gjith qe ni dit un kam me lon kto amo e kuptoj se ka friken e braktisjes qe i ka mbet qe kur e ka braktis nana e vet kur ky ishte i vogel theksoj qe une e du shum edhe sun jetoj pa to edhe tash qe disa dit e mora ne telefon dhe mtha qe ka dal me nje shok dhe e prita me fol ne telefon dhe ai nuk me telefonoj hiq at nat e te nesermen erdh ai ne Kosov dhe ja mora telefonin me ja kontrolu dhe e pash qe ja kish dergu shokut tvet nje bised me nje femen edhe ajo e shqiperis mdoket eshte tum tradhtu bre mjera un e dashta me vet naj kon ktu a ka pas qesi rasti naj kush me qesi djali se un prap mundohna me kuptu se u rrit pa prind e ka braktis nana e vet e ka lon kur u kon veq 2 vjet e u rrit krejt vet mos ndoshta ai tash ska siguri nveten e vet e lyp siguri te femnat edhe friksohet mos pe la une si nana e vet se edhe ma heret mka tradhtu amo ja kam fal e tash jam lodh bre prej tij se tash qe u rrit i vetem nuk e ka drejten me mlendu mu un jam shum keq kam ra edhe ne depresion per shkak ktij edhe me lon sguxoj se 100 her mka kercenu qe ka mi kallxu krejt familjes tem qka kem bo na e me i qu foto nudo un i kam qu se e kam te fejum amo per qe me kercenon me qesi sene se kam prit kurrr prej tij secilen dit keq e ma keq po bohet gjendja e tij nuk di qysh muj me i ndihmu un e ceki qe ai ka fillu me perdor edhe alkool koht e fundit edhe harrova me ju kallxu qe ai eshte pra 33 vjeq i ka e une 22 dhe ai ka qen i martuar me par dhe ka nje femij por kjo mu nuk me pengon aspak.