fbpx

I dashuri nuk e din qe nuk jam e virgjer , Do mundohem ta mashtroj me disa gjera me mire keshtu sepse te mjeku nuk po dua te shkoj te

I dashuri nuk e din qe nuk jam e virgjer , Do mundohem ta mashtroj me disa gjera me mire keshtu sepse te mjeku nuk po dua te shkoj te…!


I dashuri nuk e din qe nuk jam e virgjer , Do mundohem ta mashtroj me disa gjera me mire keshtu sepse te mjeku nuk po dua te shkoj te – Pershendetje lexues Problemi im eshte se un kam qene e fejuar dhe jam ndare,E kam humbur virgjerine dhe nje jave pas u ndava me te se zbulova tradhetine qe me kishte ber .Dhe nuk kam pas mardhenje me asnje djale prej 5 vitesh. Te dashurit tim i kam thene qe jam e virgjer thash pse ti them cdo djali qe mund te jet pretedndent,,, se kam humbur virgjerine Tani qe ka ardhur puna tek fejesa kam frike ti them se nuk e di reagimin e tij… Dhe ai nuk eshte se ka qene aq i paster.. dhe ndoshta Zoti e ka pru tek un.Kur humba virgjinitetin nuk kam pas shenja te gjakut .Dhe them ishalla nuk do e kuptoj do mundohem ta skenoj ndonje gje per tu besuar ne maximum  qe nuk jam virgjine shpresoj qe mos ta kuptoj ket gje qe un nuk ja kam treguar qysh ne fillim .Nuk jam nje femer e pamoralshme ju betohem ishte fatkeqsia ime. Nuk dua te shkoj neper mjek te qepem e te bej  gjera te tilla nuk dua te fus penj dhe te kem dhimbje per asgje hiq …..Sot ka 101 menyra per mashtrim do mundohem ta mashtroj  siq e ceka me lart  dhe shpresoj qe te me dhez kjo qe un e kam ne kkoken time…..etj Po ti them ai nuk do me besoj se nuk kam pas lidhje me meshkuj tjere pasi jetoj jasht shtetit jemi shum larg njeri tjetrit . Ne qe jetojme jashte paragjkohemi me shume . Karakteri i njeriut nuk ndryshon kudo te shkosh Meshkujt shqiptare vet i bejne te gjitha po grate i duan te virgjera nuk e marin parasysh karakterin si vishesh si flet si rrin…etj Jam shume e ngarkuar psiqikisht ne stres te madh ,Ju lutem me ndihmoni me ndonje keshille Faleinderit I dashuri nuk e din qe nuk jam e virgjer , Do mundohem ta mashtroj me disa gjera me mire keshtu sepse te mjeku nuk po dua te shkoj te