I dashuri me zor ma ka mar nderin, dilke me tjera i mshelsha syt thojsha "Nasht duroje se tash je e tij"! | Histori Të Jetës

i mshelsha syt

I dashuri me zor ma ka mar nderin, dilke me tjera i mshelsha syt thojsha “Nasht duroje se tash je e tij”!

I dashuri me zor ma ka mar nderin, dilke me tjera i mshelsha syt thojsha “Nasht duroje se tash je e tij”! – Pershendetje jam 22 vjeqare ne shkollen fillore ishim ne nje klas si femi dhe u dashurum fillum lidhjen 5 vjet kur dola ne shkoll te mesme lidhja jon u prish morri fun gjithqka u ndam mashkulli i par u kan qe e kom dashuru po masi dola ne shkoll te mesme ne vitin e dyt u ndam aj vazhdoj rrugen evet un timen e lash un hupa gjdo kontakt prej tij edhe pse e dojsha shum po shoqet e mija mi mushen vesht pastaj shoqja jem e ngushh me njoftoj me njo tjeter mashkull dhe vazhdova me ta 1vjet lidhjen ne fillim gjithqka mir pastaj ja nisi mem maltretu nuk mlajke me dal as me shoqe as me kerkon nje dit me qoj ne motel ja nisi mem bertit mem maltretu ma mshelke gojen ma murr virgjinitetin me zor ajo nat u kon nata ma e keqe e jetes tem shkurt mka detyru me zor mi boni krejt zezat aj dilke me tjera i mshelsha syt thojsha nasht duroje se tash je e tij dilke e pajsha dhe vet me tjera i mshelsha syt vazhdojsha me ta veq mos mem lan se thojsha nuk merr kerkush dhe mas 5 mujve mla tha smuj met marr u largu prej meje endrroj me numer ma boni bllok gjithka dhe jeta jem ushkatrru prej atij momenti kur skom pas dit lumtura i kom shku ne shpi i kom tregu familjes tina po kot nuk dojke mem marr kom bo tpamunderen qe ni femen skish bo perr mos mem lon i kom mshel syt veq mos mem lon tradhtin maltretuen e tonat i kom duru po kot aj nuk dojke mo me vazhdu sa dojsha me ju tregu familjes aj mthojke nuk ma nin edhe pse mlendun baba jut un nuk tmarr edhe vendos mos me i shku permas ma e lash hatri i familjes mos mi shti ne bele me ta se nuk dojke hupi gjdo kontakt me mu kom provu me lendu veten dy her po prap gjall jom vazhdova vetum sdojsha as me fol me kerkon dhe nje dit aj djali qe kam qen lidhje 5 vite mshkrujti dhe ja nisum po folim i tregova qka me ka ndodh me bojke be un tdu hala stkom harru thash nuk muna me kon bashk se mu ka shkatrru jeta nje her ti zbesoj qe mpranon tash kshtu me qef se kom ba i tregova krejt tha qe tpremtoj qe un sko me ta bo si aj oki u lidhum mas 7mujve mthirri e dashura e tij me tha komet zhduk prej ksaj bote adin qe un jom qe 3vjet lidhje me ta ti qe sa je thash un nuk ekom dit ajo vazhdoj me ofendojke me fjal shum tkqija okii ja bllokova numrin dhe metaa pa as nje fjal kur nuk kisha besu per ta qe eka tjetren u sjellke me mua shum mir me thirrke ton kohen folshum me zo dilke me mu per dore gjithkun kur me ka thirr edashura e tij jom dek per zgjallli dhe pom thirr aj dajli thash pse ske tregu qe ki fmen po mke rrejt mke premtu kot thashh eja takohemi u takum ibertitsha e shtyjsha pse mema bo kta shka tkom bo psee tkom tregu qka kom hekk psee ke hi njet tem veq mem shkatrru ma keqq me fal kom gabu un edu te dashuren tem po edhe ty te dua nuk heke dor prej meje hala vazhdoj takohna me ta flasim tash qe 3dit jemi nda spo du me vazhdu ma me ta spe ndjej veten mir aj pom thirr vazhdinisht pom shkrun un spo di qa me ba nganiher po tham se nuk me merr askush mkan hup shpresat pse mem rrejt edhe ikom tregu qa kom hek ju lutem me jepin naj keshill qka te bej jom shum keqq shum evetmume epalumtur e shkatrrume nuk po mundem me vazhdu ju lutem me keshilloni qka te bej.