I dashuri im nuk ngihet se** me mua, ne telefon i kam pa shume foto me gra te moshuara por nuk po mundem te... | Histori Të Jetës
nuk ngihet

I dashuri im nuk ngihet se** me mua, ne telefon i kam pa shume foto me gra te moshuara por nuk po mundem te…

I dashuri im nuk ngihet se** me mua, ne telefon i kam pa shume foto me gra te moshuara por nuk po mundem te… – Te nderuar lexues dhe lexuese e di se secila do me gjykoni ne menyren tuaj por une po kerkoje kshilla nga ju. Jam nje femer thjesht e kulturuar dhe modeste, kisha nje hall dhe hyra ne net. Po kerkoja diqka e shof me vjen nje sms nga nje djal ne pamje te pare sme beri pershtypje ishte pak i shendosh por i pashem. Me tha je ti kjo thash po po ti kush je me tha jam X. Te lavdoi nje shoqe e imja shume dhe deshta me pi nje kafe me ty kur ma tha emrin e shoqes u gezova se thash sa mire shoqja po interesohet per mua. Vazhduam ashtu bisedat dhe u takuam, ishte shume i embel dhe i pashem por ishte i shkurt me shtat dhe kishte disa kg teper, as une nuk jam e madhe por ai mu duk si mashkull i shkurt. Keshtu filluam takimet i shpeshtuam fillova te shkoj te fleje ne shtepin e tij dhe ai ne banesen time, qe te jemi te lire te dyt vendosem me i mbyll fb-te dhe te qelim add te perbashket vetem per njani tjetrin dhe keshtu vazhduam kur nuk ishim bashk flisnim me ore te tera ne tel edhe pse ishim ne pune. Nje dite si rastesisht hyri ne banje dhe i erdhi nje sms ne msn dhe mua disa dite perpara me pat thene se kam mbyll msn. Nejse u bera sikur spo kuptoj gje nje here tjeter e shoh tel hap dhe pa dashje i afrohem kur shoh 5 fb me emra te ndryshem dhe them ta hap ate qe ishte hap kur qel ate fb qka te shohe gra te zhveshura pa rroba intime qe kishin shkemby mes vete harrova ta cek ato gra ishin te gjitha te martuara dhe ne moshe, me ra qielli mbi koke e dua shume dhe sdoja te besoja qe eshte ky i dashuri im fillova ta provokoj rreth fb me sulmoi ashper tha te dukem ku** une ty dhe me beri ne faj. Dhe beri sikur u hidherua se po e akuzoj padrejtesisht, vendosa ta qel nje adres dhe une dhe te shohe qfar bene ai. Ai me pranoi dhe posa fillova te flas qka nuk foli vetem fjale te pista me tha se i pelqen se**i ne grup, me tha se bene se** me disa femra dhe prap kthehet ne jeten normale, harrova ta cek prej kur e njo kete djal sa here qe kam mardhanje une kam djegje te tmerrshme isha te mjeku bera analizat sme dolen keq po me tha infekcion dhe e di se ai ma bene. Nje dite tha dua te shkojm ne nje hotel se me jane bere monoton shtepit tona dua te provoje me ty si eshte ne hotel mu duk shume absurde por pranova, shkuam dhe nuk me trajtoj si femer qe e doja shume donte te beja gjera pa deshiren time, e pa qe po ndihem ne siklet dhe me tha qu veshu thash po bene gjera qe me shkaktojn dhembje tha mua me plq. Dhe per mua eshte dasht ti besh… Kaluan nje jave nga ajo dite dhe flisnim shume rrall ai me fliste ftoft. U takuam prap dhe vazhduam normalisht lidhjen, kur nje dite tu shku me kerr ne shtepi po e shof ate ne nje tjeter kerr me nje femer ishte shume shume e bukur u bera kishe nuk po e shoh, erdhi te une ne banes e shikoja be sy dhe smund ta vreje fare veq qe e pash me syt e mi se aq bukur aktronte sa kurr se kish vrejt kush. At dite e dija qe ishte me tjetren dhe e dija qe kishte flejt me te e kqyri kur e hap tel si e ka kodin dhe arrij me ja marr kur hyri mu pastru ja hapa tel, qka te shoh fb plot filloj ti lexoj disa dhe ato i mashtronte dhe ato disa ishin viktima te tij. Aktronte se don tju ndihmoj por te gjithave ju kishte kerku favore se**uale keshtu e zbulova ky qe i mbronte femrat e torturuara qenka ma i zi se krejt. Por une spo mund te ndahem nga ky dua te me jepni kurajo ky me tradhton, shkon me gra te martuara, eshte me emer ne vendin ku jeton por te them te drejten mua me doket si me pas probleme psikike sepse nuk ngihet se** dhe i obsesionum mas grave te vjetra tash kush eshte viktima e ti e radhes se di veq e di qe te ky fshihet nje maniak mardhanieual e une spo muj me lan se e du teper po jam tu vujt shume ju lutem me kshilloni si te ndahem se spo muj ma ai se di qe une ja kam zbulu kto te zeza mu me merr si shume te urte se me at adresen fake tha e kom femnen qe boj qka tdu edhe me beson ja dredhi ka te sillna as mem vete ku jesh sguxon tana kto pi di po mu nda spo kam forc per ate po ju lypi kshilla kurajo!