fbpx

I dashuri im mendoj qe nuk me dashuron realisht , I ka mendet tek ish e dashura e tij e cila tash esht e fejuar dhe

I dashuri im mendoj qe nuk me dashuron realisht , I ka mendet tek ish e dashura e tij e cila tash esht e fejuar dhe…!


I dashuri im mendoj qe nuk me dashuron realisht , I ka mendet tek ish e dashura e tij e cila tash esht e fejuar dhe – Pershendetje Anonim ju lutem jam 22 vjec jetoj ne vendet europiane Jam njohur me nje djale ne rrjetet sociale.Me ka thene qe ka pasur nje te dashur dhe eshte ndare se nuk e ka pasur serjozish me te. Jemi takuar dhe ja kalojme shum mire me te. dhe familjen e ka njoftuar dhe me familjaret e tij flas me te gjithe.. Po nganjehere me duket i quditshem Sa here qe i fejuari hedh foto ne fb me ish te dashuren ai behet nervoz dhe me duket pak i cuditshem.pastaj dhe un i pergjigjem ne te njejten menyre..E shoh se e klikon shpesh ne fb te fejuarin e saj pasi ish e dashura e ka bllokuar. Ai ka pergatitur gjithcka per fejese me mua Jam ne stres shum te madh pasi kam frik shume se eshte interesi per letrat sepse dashuria nuk mendoj qe egziston ne lidhjen tone  sidomos nga ana e te dashurit tim qe se shpejti pretendon te behet i fejuari im  sepse  mendoj qe ende e don ish te dashuren e tij nuk shkon jave pa e percjell  i dashuri  profiilin e te fejuarit te ish te dashures se tij e si ta vazhdoj jeten time keshtu me at person a nuk esht ky interes ?…Familjaret e mij nuk jane dakord asnje thone qe nuk i njofim familjaret dhe djalin,po do mbeshtesin zgjedhjen time. Un vetem fjalet e bukura ne telefon dhe fb i shoh pasi jemi larg… Kur behem nervoze un ai nuk largohet kurre pa me qetesuar Ju lutem me jepni nje mendim tuajn jam shume ne ankth pasi fejesa po afron Kam frik se nuk do e harroje ish te dashuren dhe me ka genyer se ka pas thjesht nje kalim kohe me te Ju pershendes faleminderit I dashuri im mendoj qe nuk me dashuron realisht , I ka mendet tek ish e dashura e tij e cila tash esht e fejuar dhe