Hoxha ma jepi nje hajmali me ja vnu te dashurit per 21 dite, nuk po di qysh je ma jep t'dashurit se me ka blloku ne... | Histori Të Jetës

Hoxha

Hoxha ma jepi nje hajmali me ja vnu te dashurit per 21 dite, nuk po di qysh je ma jep t’dashurit se me ka blloku ne…

Hoxha ma jepi nje hajmali me ja vnu te dashurit per 21 dite, nuk po di qysh je ma jep t’dashurit se me ka blloku ne… – Ju kisha lut pa ofendime sepse kam nevoj per kshilla te sinqerta nese ndonjeri nga ju do me ofendoj me mire mos te shkruaj fare, kritikat jan te mireseardhura si pozitivet ashtu dhe negativet, amo me ofendime pe teproni, sepse nuk e dini ne qfar gjendje eshte personi,e tere jeta ime shkoi duke bere mire me njerzit por me mua kush beri mire, mua te gjith me donin vetem per interes, shoqnija ime gjithmon me ka ngul thiken pas shpine, edhe flisja me djem, por kur flisja ju tregoja drejt se nuk jam e gatshme per nje lidhje, ata vazhdonin tme shkruanin por un prap e njejta isha, derisa nje dite u dashurova , ishte dashuri ne shikim te pare, u takuam nje muaj pitem vetem cafe ishim te nje qyteti dhe u takonim thuajse per qdo dite pas nje muaji une u bera e tij, ai nuk e di a u gezua apo jo, po thjesht vazhdoi ende te dilte me mua ,shkonim qdo jave ne vende ku sduhet te shkoja asnjehere, une paguja qdo here sepse ai kinse nuk kishte para, paguja kafe paguaja rroba paguaja gjithqka atij por un kisha vetem nje rroge e tere rroga me shkonte me te ndersa ne shtepi nuk jepja asnje dhe gjithmon kisha grindje me baben per kete gje, ai me lypte para babai im, ndersa un mund ti thoja babait tim jo, kurse per at nuk kurseja kurr, vazhduam lidhjen dhe per disa muaj te tjere mire, dilnim flisnim, por nje dite ndryshoi gjithqka filluan te pakoheshin bisedat, daljet, dilnim qdo dy jave apo ni muaj, vetem ai kur kishte kohe, une e doja nuk mund ti thoshja jo ate moment qe thoje dalim, e po une dilja pa u menduar dy here, po ne kete kohe, here pas here me kerkonte para, une i jepsha, kaluan dhe disa muaj keshtu une bera gjithqka per te, nje dite kisha nje grindje me ate, dhe nga fjalet qe me tha u trondita shum,dhe u merzita te nesmeren ne pune vetem qaja e leshova punen , dhe ne ate rruge ashtu e merzitur shkova tek shoqja, sepse ne shtepi nuk doja ti beja merak, duke bisedu me shoqen me tha pse nuk shkon te nje hoxhe mire pas ca diskutimeve vendosa te shkoj, thash po nisem per ne shtepi , dhe asaj rruge shkova tek nje hoxhe tjeter, qe kisha degjuar kohe me pare per te, jo tek ai qe ma propozoi ajo , shkova aty, kishte nje kuran perball, dhe, lypi emrin tim dhe emrin e atij djalit, shikoi ne kuran dhe me tha pse sje ardh ma heret ky ste koka as ntok as qiell te koka kan shum djal i mire po shoqnija e tij e paska marr nqaf, po bahet mire ma dha nje uje me perdor me hajmali, per nje jave eja prap me tha, at jave me thirri ai dhe, u takuam kaluam super, dhe kur shkova pas nje jave ai me dha nje hajmali tjeter per 14 dite, me perdor me uje, por gjate ketyre javeve ne u grindem e ai me bllokoj ne te gjitha anet ku me kishte, kur e thirra ne numer me e vet per qka me ka blloku me bllokoj dhe aty sot behen dy jave qe nuk lajmrohet askund, pas dy dite qe me bllokoj me erdhe nje telefonat nga nje ze i panjohur rri larg tij sepse ai nuk eshte per ty, eshte duke konsumuar droge, dhe me nuk lajmrohet , kur shkova tek ky hoxha mas 14 dite me tha qe ti je mire, por me dha dhe nje hajmali tjeter per 21 dite me pi per at djalin qe mu largu nga ajo rruga e keqe,ne te cilen kishte hyre, nuk e di kjo ndarje a ndodhi per shkak qe isha atje, apo ndoshta zoti me ka dhene nje shej qe un te largohem nga ai,e po nuk e di kete gje as vet, nje gje qe jam shum kureshtare per mendimin e juaj, kur un i bera nje dhurat atij te shtrejt duke e lene veten anash, ai mbas dy dite pesoi aksident, kur un pas nje muaji i bera prap nje dhurat te bukur atij duke e lene veten anash, une te nesmeren pesova nje aksident, por te dyt shpetuam, dhe ai ne rastin a pare dhe un ne te dytin, kishim lendime por gjall mbetem, mund te me tregoj dikush qe ka qen i sprovuar se qfar po ndodhe me fatin tim, pse gjithe keto gjera qfare te beje te vazhdoj ti shkruaj ende apo te pajtohem me faktin qe ai nuk me deshti kurr.