Her me bllokon her me zhbllokon ne rrjete sociale, sun po i bi n'fije qka eshte puna e saj! | Histori Të Jetës

rrjete sociale

Her me bllokon her me zhbllokon ne rrjete sociale, sun po i bi n’fije qka eshte puna e saj!

Her me bllokon her me zhbllokon ne rrjete sociale, sun po i bi n’fije qka eshte puna e saj! – Përshëndetje histori te jetes. Jam nje djal 26 vjeqar jam i dashuruar me nje vajz ajo esht 18 vjet por diqka sme shkon mir me te e njoftova ne fb live se kom pa kurr ajo e kish pas fol me ni djal kater vite qe se ka pa kurr as live as kamer sen hiq ai ka pas foto fb fake ajo me qato ish dashuru por tani kur kam fillu me fol un me ket qiken i kom tregu ekom msu mos me fol ma me at njeri tpanjohur dhe ma nuk ka fol jon idhnu me at djalin kshtu tuj fol un me to sdi u dashurova folem shum gjith po ajo her mka fol her jo her me bllokon her me zhbllokon se e din qe un e du ajo e din se un e pelqej ato sdi sa her mka fol mir e sdi sa her mka than mos mpengo mas sdisa dite prap mfolke sun po i bi nfije qka esht puna saj apo ndoshta pse e din qe e du vepron ashtu tash ka 3 dita qe i kam fshi unn wahtsappp e viber un u largova se mkish pas fshi edhe istagram nejse edhee unn i fola keq se mbajke nervoz her hajde her shko qeshtu kerkush nuk duron ndoshta veq boll e kom duru plot fjal trana mka than veq edhe ka fundi ja nisa mej than se shum e keqe u ba un xhelozojsha se kur qelke instagram mu bajke follov her mfshike mbllokoje her e mbyllke instagramin krejt her e bojke prap a un kom msu shum mir qdo her fjal tmira niher mka pas than un si besoj as vetes sdi qka mej than ksaj qike ai djali qe kish pas fol me kto aj ja ka keqperdor fotet e e ka percjell kto i ka than dil ksaj kur ka dal kjo ka ik aj se sdi kush esht kan aj mduket se u kan dhe i vjeter apo sdi aj veq me fol e ka majt kta ntel e kjo tu e dasht sdi kan e ka dasht pa e pa kurr bile edhe e kish ba familjarish qetu po mkeshtet pak ndoshta dhe juve kur e lexoni sdi qfar babe kish mdo thojke shum babi krejt i kish pas dit qe kjo e ka gjet njo kishe sdi far njerz jan edhee ata tani plot doo gabime ikish pas ba edhe ma heret sdi ka kish pas shku jam kan te shoku kom nejt tre net se jam kan smut kom ikk prej shpis sdi qka kom pas jeta ksaj sdi qka ish. Dhe desha naj mendin nga ju ndoshta esht ma mir mos mej fol se mfol ndoshta vet ajo. Flm