Gruan e dua me shume se veten , Por ajo ben mardhenje me femra dhe vet e ka pranuar un e kam derguar edhe tek hoxha por nuk po ka efekt sepse...! | Histori Të Jetës

Gruan e dua me shume se veten , Por ajo ben mardhenje me femra dhe vet e ka pranuar un e kam derguar edhe tek hoxha por nuk po ka efekt sepse

Gruan e dua me shume se veten , Por ajo ben mardhenje me femra dhe vet e ka pranuar un e kam derguar edhe tek hoxha por nuk po ka efekt sepse…!

Gruan e dua me shume se veten , Por ajo ben mardhenje me femra dhe vet e ka pranuar un e kam derguar edhe tek hoxha por nuk po ka efekt sepse – Pershendetje Histori te jetes. Deshta me nda me juve problemin tem Jam 27 vjeqar i martun qe 3 vjet si lidhja po ashtu edhe martesa ka hec mir qdo her , e du grun tem ma shum se veten sjam gjendje me jetu pa to e kemi 1 fmi jemi kan familje e lumtur deri tash Problemi osht qe gruja po shkon me femra pom tradhton e kam nxan tu dal shpesh her tinxa meje deri sa i kom nxan video ne telefon tu ba mardhanie me ni femer edhe vet ma ka pranu kur e kuptova Kam tentu me dergu te hoxha ska desht me shku me arsyetimin qe ka shku vet disa her si ka ndihmu kurgjo edhe qe nuk e ka spari her qe shkon me femra po ka shku hala pa u njoftu me mu Tha qe nuk muj me i lan femrat ndash ndahum ndash jo , une kam met ne dilem qe 2 muj as sjom qe ndahna as qe vazhdoj ajo nuk don me ni kur i tham mos me shku me femra veq perlahum ma shum Ajo ma bon qefin mu sa i perket mardhaniev mardhanieuale skem pas asni problem jem te knaqun dyt e du me zemer grun tem spo muj mu nda ju lutna tregonum qka me ba me tejkalu kit problem flm Zoti ju shperbleft Gruan e dua me shume se veten , Por ajo ben mardhenje me femra dhe vet e ka pranuar un e kam derguar edhe tek hoxha por nuk po ka efekt sepse