Gruaja nuk me kenaq ne shtrat , Mendoj se do ta kenaq veten gjat nates sepse... | Histori Të Jetës

Gruaja nuk me kenaq ne shtrat , Mendoj se do ta kenaq veten gjat nates sepse

Gruaja nuk me kenaq ne shtrat , Mendoj se do ta kenaq veten gjat nates sepse…

Gruaja nuk me kenaq ne shtrat , Mendoj se do ta kenaq veten gjat nates sepse – Pershendetje te gjitheve Shqiptareve , kudo qe jeni ne mergim a po ne atdheun tuaj.Un dua ta rrefej nje histori timen personale , shhpresoj shum qe te jet anonim dhe kam besim te plot ne stafin per ket pune.Historia ime esht pak sa me e rend nga keto se qfar kam lexuar deri sot ne ket faqe , dua ta ceku qe ne faqe jam me pak se 3 muaj aktiv.Nuk kam pasur rastin , qe te jem  me heret pjes e kesaj faqe te mrekllueshme.Gjat konstultav te psikologut tim personal, me kshilloj qe ta shpalos historin time ne mesin e njerzve qe sipas tij do te me ndihmoj shum ta shliroj veten me ket shkrim dhe do e provoj.Andaj ju zgjodha juve te nderuar staf dhe te nderuar fansa qe ta shpalos ketu ne mesin e juaj , shpresoj te me kuptoni dhe te mos me ofendoni pasi qe nuk besoj aspak qe ndonjeri prej jush nuk ka ndonje problem familjar apo qfar do qoft qe ka nevoj te shkruaj.Andaj un do ta shpalos historin time , ndonese e nje natyre tjeter por qe do ju habis sado pak ! Gruaja ime nuk dëshiron të bëjë marrëdhënie seksuale me mua, sepse thotë që ajo po përfundon sapo po nisë.Unë jam 34 vjeçar, ndërsa ajo është 31-vjeçare. Ne jemi të martuar qe pesë vjet dhe ishim të lumtur.Mirëpo, nuk kemi pasur seks qe disa muaj dhe unë shumë i frustruar për këtë.Gruaja ime nuk më duron dhe seksi me të zgjat vetëm një minutë.Unë po vuaj nga derdhja e parakohshme tash e një kohë.Kam filluar të ndihem paranojak që dëshiron të ketë një marrëdhënie seksuale jashtëmartesore, në mënyrë që të marrë atë që nuk po ma ofron gruaja ime.Unë nuk dua të flas me të për këtë. Mendoj se do të kënaq veten në shtrat gjatë natës. Koka ime po pëlcet nga kjo.Gruaja nuk me kenaq ne shtrat , Mendoj se do ta kenaq veten gjat nates sepse