Gruaja e martuar me shtini ne probleme me burrin e saj,Un i tregova atij se... | Histori Të Jetës
Gruaja e martuar me shtini ne probleme me burrin e saj,Un i tregova atij se

Gruaja e martuar me shtini ne probleme me burrin e saj,Un i tregova atij se…

Gruaja e martuar me shtini ne probleme me burrin e saj,Un i tregova atij se…-Pershendetje stafit dhe te gjith atyre qe lexojne dhe komentojne. Anonim ju lutem, jam nje djal i ri 24 vjeq dhe jetoj jasht kosoves dhe qe 4 muj kam fol me nje qik e cila jeton ne afersi te kosoves permes fb ajo ma dergoj ftesen dhe e para me foli dhe llaf e muhabet tu me bo u dashurum un edhe ajo dhe un mendova se met vertet e gjeta fatin e jetes se skish or se sme shkrujke edhe qe sfolshem dhe me fjal qe mi thonte um bani mer vete, me dergojke foto selfie edhe kena pas fol edhe me kamer kshtu e kam pa edhe shum mir gjelozojke sum lake kinse as me dal jo se e vetsha po gjelozojke dhe kshtu deri dje.. siq isha tu nejt veq kur me erdhi ni sms po nga aji fb. ” e shkatrrove ni familje mor far e keqe e gjete mu tall me grue te martuer mer fara flliqt ” edhe per ni moment u habita thash vetit a jan tu mba syt a qa??? E ne fakt burri vet me shkrujti e me tha se ma shkatrrove familjen se kjo osht ken gruja jem e ti ma more dhe me ndave nga dy fmi edhe ma shkatrrove jeten edhe un ty ka me ta shkatrru se un udhtoj neper bote dhe dot gjej!! Un ju pergjigja se skam dit sen se kjo paska pas burr e fmij se jam i ri beqar edhe sjam i interesum per gra tmartume se kam shansa boll me qika treja po ai kshtu me tha dhe kshtu e lam edhe me foto ja kam dergu biseden ku mka than se sdon biseda palidhje edhe se osht virgjine! Un as ni her se kam taku vetem se kemi fol ne fb. Me tha dergomi fotot qe ti ka dergu ja dergova ni foto se ma ka pas dergu ajo te ni vajzes edhe thonte se osht kusherina e saj qe e urren ket qiken se po foli un me to. Dhe kur ja dergova mas 3 orve me erdhi ajo qika ne fb me pranu dhe i fola direkt i thash qka don tha ku pom njeh dhe i tregova dhe me tha se ate e ka kunate e jo kusherine dhe se shkaku jem jan nda ata, un i besojsha se krejt fb real kjo gruja. Me tha se ti ke shkrujt me ate qiken dhe me burrin e saj sepse burri i saj e ka provoku dhe ka fol me ty ne fb vetem me e nxan ket me fakte dhe mu nda me to qe mos me met ai fajtor! U habita e u nervozova ma prishen krejt diten Tash un hasa ne gru tmartume allahu e mallkoft at ku** se un se kam dit per te dhe tash mund tkem probleme a keni ju naj kshille apo naj fjale ju lutna? Pa ofendime pa hajgare ju lutna.