gruaja e Axhes i ka bo sehire vllaut tim

Gruaja e Axhes i ka bo sehire vllaut tim, tash ai nuk po na fol neve familjes tij hiq dhe po na shan po na thot…

Gruaja e Axhes i ka bo sehire vllaut tim, tash ai nuk po na fol neve familjes tij hiq dhe po na shan po na thot… – Pershendetje komentues ju kisha lut a mundeni te me ndihmoni diqka lidhje me nje vella timin. Jam nje moter jetoje jashte e martuar familjen e kom ne kosove baben nanen edhe dy vllazni prinderit e mi kurr smi kan dasht migjallart si mos me pas vlla hiq e kan konsideru babin tem, babi me vllazni tvet nuk fol ata nuk na dojn neve asnjo Po vllaun e madh shum pe mashtrojn pe shtin per neve vllau shkon han pin te ta nanes tem si fol as babes ju thot gjithqka per ta nana jem osht smut edhe Po merzitet shum spo dina qka mi ba na shum dyshojna ngru tmixhes qe i ka ba sehire se ajo bon,vllau asaj i fol e nanes tvet jo une si moter që jom zemra pom kallet pom dhimen prind e mi se shum Po merziten edhe vllau ka shtu shum pesh kto 2 vite hasum na kan ba vllaun me neve kerrsh bahet me vlla tvetin per migjallar ata skan qef gjall me na pa boll po munona mi fol po badihava ka marr ner udh krejt . I kena shkru te hoxha nfillim i kaloj Po apet njejt o ju kisha lut si per fmi tjuvin mem kallxu qysh me vepru te kush me shku kush din naj hoxh dikun tjeter se edhe vet Po du mu tranu se pom dhimet nana skish ma ron se me ni vllaun tu i than nanes ti je e trent e smut gjithqka fjal tkqija kom ni per ni hoxhonic mdoket lipjan Po skom numer kush din komentoni allahu ju rujt. – Gruaja e Axhes i ka bo sehire vllaut tim, nuk po na fol neve familjes tij hiq dhe po na shan po na thot… –