Femija e burrit me rrahin nese nuk i ndegjoj me ngrehin zhag per flokesh , Un shkoj ne dhomen time ata i kam nga mbrapa dhe nese nuk luaj me ta me rrah burri sepse...! | Histori Të Jetës

Femija e burrit me rrahin nese nuk i ndegjoj me ngrehin zhag per flokesh , Un shkoj ne dhomen time ata i kam nga mbrapa dhe nese nuk luaj me ta me rrah burri sepse

Femija e burrit me maltretuin nese nuk i ndegjoj me ngrehin zhag per flokesh , Un shkoj ne dhomen time ata i kam nga mbrapa dhe nese nuk luaj me ta me maltretu burri sepse…!

Femija e burrit me maltretuin nese nuk i ndegjoj me ngrehin zhag per flokesh , Un shkoj ne dhomen time ata i kam nga mbrapa dhe nese nuk luaj me ta me maltretu burri sepse – Pershendetje… Anonime ju lutem.Pra kjo eshte historia ime po i bie aq shkurt sa mundem… Jam e martuar u martova me nje burre qe me ka grua te trete mua pasi mua me vdiq burri i pare ne aksident pas tre vutesh pauze u detyrova te marrohem prap e kurse ky me gruan e pare ka dy femije vajze 16 vjec e djal 13 me morri e me beri loje per femijet e tij me maltretu pa ndal vetem e vetem se pak dua privatesi me burrin sdua te tsllen femijet me.mua tme terheq zvare djali 13 vjec e tme shof ne momente jo te pershtatshme.tme hyj ne dhome e per kto gjera i lutem burrit a ka mundesi qe mos tallen e te mundem te kaloj spaku kohen kur njitemi ne dhomen e gjumit pake femijun tim pasi kam nje djal 1 vjec dhe une e le djalin tim e luaj me djalin e tij 13 vjec pasi po nuk luajta me maltretu burri vjehrra eshte nje grua shume e veshtire shume nervoze sme do as mua as djalin qe e kam me te birin e saj sna do probleme pa fund e ne kohe te fundit burri ka fillu ca udhetime ne zvicer shkon vjen nuk tregon cka ben e ku rri atje te nje shok thot e tash ka ikur e ka 7 jave svjen nuk me merr ne tel.me shkruan vetem.sms e pyes te kush je kur do vish nuk tregon bertete mos me.pyet une jam be rrob ktu e vuaj shume… por ka nje person qe e di eshte gabim kolegu im i punes qe eshte poashtu nje burre i martuar qe e njoh qe femije me ate na eshte shfaqur nje ndjenje dashurie te dy e kemi por ai eshte nje njeri shume principiel shume i drejte e di qe nuk e shef as ai te arsyeshme e as une nje lidhje pasi nuk ka perspektive por e vuajme te dy kte ndjenje sa here takohemi ndjenja shtohet shkruajm sms me ka shpreh ndjenjat e tija dhe une te mijat por e dim qe smund te jemi bashke.kurre por duhemi si asnjehere me.pare u mundova te terhiqem me.tha kaq nuk te le vet kurre e as te largohesh e vuan dhe cdo problem timin ai pasi din cso.gje e ka.pare se jemi te nje lagjeje e vuaj dhe une qe e takova ne kohe te gabuar kte person… Cte bej si te veproj pasi burri im ka dike atje ma.merr mendja se nuk e di eshte hera e peste qe ik e vje e nuk e di ku as guxoj ta pyes se me maltretu kendej kam djalin e vogel qe e mbaj vet e ne anen tjeter personi tjeter qe dhe ai ka nje familje… Mos me.gjykoni ju lutem e di eshte gabim por ndoshta refuzimi i burrit tim me.shtiu ne kte pozite ndoshta ishte e shkruar nje dashuri e madhe mes dy personave qe jan te lidhur me.dike tjeter… Flm dhe respektet e mia. Femija e burrit me maltretuin nese nuk i ndegjoj me ngrehin zhag per flokesh , Un shkoj ne dhomen time ata i kam nga mbrapa dhe nese nuk luaj me ta me maltretu burri sepse