Faleminderit Zot qe ma ke dergu gruan me nje te kaluar,Me ka mesuar qka esht dashurija qka esht jeta dhe... | Histori Të Jetës

Faleminderit Zot qe ma ke dergu gruan me nje te kaluar,Me ka mesuar qka esht dashurija qka esht jeta dhe

Faleminderit Zot qe ma ke dergu gruan me nje te kaluar,Me ka mesuar qka esht dashurija qka esht jeta dhe…

Faleminderit Zot qe ma ke dergu gruan me nje te kaluar,Me ka mesuar qka esht dashurija qka esht jeta dhe…-Mirmrama faqja juaj prsh per ju jeni faqja me e mir deri tani suksese te metutjeshme Anonim si gjith te lutem.Jam nje mashkull 26 vjeqar jam i shkolluar dhe disa vite punoj ne farmaci dua ta tregoj historin time.Jam ne lidhje me nje vajz qe 2 vite ate mund ta quaj shoqe kolege e gjithqka ate e kam shok te jetes,ajo ne fillim me ka treguar qe ka pasur 1 lidhje ne te kaluaren e saj u tregu shum e sinqert mi ka tregu te gjitha me fakte dhe i kam besu ,ashtu siq me ka than edhe mka dal perqata e kemi nje lidhje sikur te jemi shok shoqe me vite.Por un nuk kam pasur kurrr te kaluar e vetmja per mua ka qen kjo qe jam un me te jam i lumtur aq shum saqe i them Zotit me mir qe ma solli Zoti nje fat sme 1 te kaluar e jo nje vajz qe thot jam virgjine e me nje an i ndrron,ajo eshte e moshes 24 vjeqe me ka mesuar qka eshte jeta qka eshte puna qk eshte dashuria,e dashuria ime ka gabu ne te kaluaren por un asnjeher ne jet nuk ja kam cek ti kshtu ashtu edhe per ate ajo ma ka kthy te miren 2fsh e qka fiton nese ti po e pranon e neser po ja permen, e dashuria ime me kupton per gjithqka ka ndodh e kam provoku i kam than qe kam semundje te rend me ka than do tia dalim e qysh me e trajtu keq ate qe sillet mir ju o meshkuj qe e merrni nje vajz me te kaluar trajtone siq duhet e le ta gjen tek ju e ne ngrohtsin e jo me e marr e gjith me ja permen ajo o 1 krijes nga Zoti mashkulli duhet me ba hapin e par per mu sill mir me gru tani ajo sillet mir vet, nuk po tham qe jena perfekt naj her edhe ne kemi grindje por grindja me e madhe eshte qe ajo me thot dil knaqu e un i tham ai gru i kam ba do vjet me thot qysh bre do vjet koha me e mir qdo qift ka debate mes vete por nuk duhet me qen shum temperament un qdo dit kam pun qe lloj lloj femra me vin tek puna per barna por ajo mkupton ndodh me or te tera nuk muj mi shkru kurrr nuk gjan arsye se ne jemi me shum se partner e kem gjet veten te njani tjetri por edhe 1 sen nuk eshte jeta veq ta duash dike ne shtrat jepni dashni respekt gjithqka.E ne fund mund ta qosh ne shtrat Siq ma ka sill Zoti nu fatin jua sillt edhe ju edhe e dashura ime eshte me pesh me te madhe se un por asnjeher nuk e gjykoj se i shoh shumica e meshkujve thojn tjetren nshpi tjetren banes o vlla i nderum maje qata qe ta ka dergu Allahi e kujdesu per ta e lej tjert se qysh e sheh Zoti qe pe kshyr grun tone ta sill edhe tty miresin mfalni qe e kam zgjat shummmm po deshta me cek per te dashuren met kalume po e duu mas shumti ne bot faleminderoj allahin qe ma ka sillll ntm flm…