Fakt i hidhur por i vertet, Burri ka nje tjeter dhe mua me thot ti je plak dhe nuk... | Histori Të Jetës
Fakt i hidhur por i vertet, Burri ka nje tjeter dhe mua me thot ti je plak dhe nuk

Fakt i hidhur por i vertet, Burri ka nje tjeter dhe mua me thot ti je plak dhe nuk…

Fakt i hidhur por i vertet, Burri ka nje tjeter dhe mua me thot ti je plak dhe nuk…-Pershendetje histori te jetes faqe ngushlluse mundem ta quaj ju pershendes juve admin te faqes lexues te shumt te ksaj faqeje anonim ju lutem kam shkru dhe nje dit nga fb i nje te afermi tani prap nga fb i nje shoqe jam nen afer 50tave kam kater femij te mrekullushem ekam cek dhe m njehere me heret burri ka pes vite esht martuar me nje ku** dhe gjith ekam dit po gjith eka mohu ska pranu kursi per ket histori por tani gjdo gje ka dal ne shesh tani ka ni koh qe skem asgje me burrin jeton jasht vendit aj ket e ka shit vet me pare ku aj jeton tani ka nje koh qe aj e ka pranu qe e don ate dhe e ka per grua por aj me duket qenka bimardhanieual por kurr ket gje se kam mendu jo qe skam dit por skam desht te pranoj ket fakt te hidhur aj gjith kohes mua si gru qe me ka pas me ka ik ska pas deshir te ket asgje me mua sjam as pak e keqe sjam femen e keqe ne asni aspekt perkundrazi jam femen qe gjdo kush ka then lum ky qfar gruaje ka e fmit qe ja ka bo per lakmi por asgje se plotsoi burrin as une as fmija qe kemi aj vetem mbas atyre femrave te kafeve ika shku jeta gjith nates neper kafene te kategoris me te ult te mundshme tani as nuk fol me mua per arsye qe ikam kuptu te gjitha punet e tijna qka aj ben ne perendim ka banes ka letra ika te gjitha ska dasht mena marr se na paskemi qen pengesa e tij e jetes se tij te shfrenuar e lus zotin gjdo dit them qka kam ber une qe me qoi nje njeri te till me sprovoi me ket situat qe smundem ta perballoi ka koh qe vetem me qetsus e mbaj veten fmija jan si me keq e kan kuptu qka po ndodh me babin e tyre jan te lendum o zot ekam prit qe 30 vite te permisohet aj hiq veq gjdo dit e me keq e me idiot bohet kur vjen shtepi serin me ne as me fmi as nuk fol fare flen zgjohet han buk dhe del ne muzik live rrin ter naten mengjes kthehet bjen flen gjum deri kur vjen koha qe te kthehet prap une vetem sillna dhe shiqoi lus zotin aka ndoi sherim per ket njeri o zot qka esht ky me thot dil shko per kond rrin ti une skam askend por ste dua dil me ler te qet zdua te shof nganjehere me thot djal qe kurr se kam prit te mi thot ky njeri gjith jeten ka be keshtu me ka genjy jam smut jam keq ikam besu jam mundu mei mdihmu jam bere budalle duke shpresu qe po permisohet por jo me vie keq te dal me rrug per allah smundem te dal te shoh as nje njeri se me vjen turp me vjen keq per te dhe per femijet qe kan nje bab te till si mundi me bo ashtu per nje ku** dhe thot ajo sht mis dy metra e gjat lavdojet tek shoket e tijna per nje ku** qe punon ne klube nates ikam then qysh o burr humbe se pari ftyren burrnin karakterin tond pastaj gruan e fmit ku je kthjellu i shkruaj koh pas kohe se smundem pa ja numru hjekat e mija se kam hjek shum si gjdo femer pa burr me burr gjall kam rrit fmin pa bab me bab gjall kjo esht tmerr skam qetsi skam rahati jam ne koh me te kqija aj me thot po kush te don ty kush te shiqon ty shikoje veten mu pome vjen keq por sjam e keqe qysh thot aj se me heret ska bo zo se ka pas frig qe mos po gjoj naj kond e tani thot kan ik vitet jam pak me ne koh dhe me thot kuke me shku ti po mos ta ndij zerin ose ik del shko mos rri ketu ka kush vjen ketu menjehere se kam prit prej nje njeriu qe aq shum e kam dasht qe mundet me bo ket gjest me lendu fakti me kend ka krahasu gruan e tij me ku** kjo esht gjeja me e keqe qe mundet mei mdodh dikuj ikam then gjithmon asgje nuk te kerkoi vetem tradhtin se mbaj dot edhe kam kerku respekt prej tijna kto asnje si mbajti ju lutem ishalla nuk ndegjoi keso raste se nuk e meriton asnje femer te ket vuajtje nga fati i jetes anonim ju lutem