Edhe pse burri u merte me drogen un nuk guxoja te flisja , Sepse nuk mund te kisha femij ishte ky problemi im qe mua ma mbante gojen mbyllur dhe...! | Histori Të Jetës

Edhe pse burri u merte me drogen un nuk guxoja te flisja , Sepse nuk mund te kisha femij ishte ky problemi im qe mua ma mbante gojen mbyllur dhe

Edhe pse burri u merte me drogen un nuk guxoja te flisja , Sepse nuk mund te kisha femij ishte ky problemi im qe mua ma mbante gojen mbyllur dhe…!

Edhe pse burri u merte me drogen un nuk guxoja te flisja , Sepse nuk mund te kisha femij ishte ky problemi im qe mua ma mbante gojen mbyllur dhe – Anonime ju lutem Pershendetje gjithve pasi po lexoj pergjdo nat histori te nryshme doja ta tregoja.dhe. un timen jam nja vajz 24 vjeqare dhe ne moshen 19 vjeqare takova nje djal dhe e dashurova dhe me dashuroj po un isha e sinqert nga fillimi I teegova historin time qe kam prb shendetsor dhe se femij ndoshta nuk dot kem por ai me pranoi ashtu siq isha kalum nje koh pastaj u martuam dhe mir kaluna disa muaj por epash qe nuk esht diqka ne regull dhe fillova te prcjell gjithqka.ne.fund kuptova qe u mirte me mariuhana ok patem ca prb po un perseri ithoja vetes qe shuj se ty sun bon fmi Ku dhe shkova neper mjek dhe mi keputen shpresat pas nikohe fillova ta ndjek ende por aj ishte maruru edhe me drog po un perseri nuk bera ze ti tregoja families time pergjdo dit flija me lot ne sy dhe nje dit ai me tha nuk shkon me kaq ishte un jam kshtu ekam mar ket rug dhe askush nuk me kthen mbrapa dhe me la por pas nje kohe 2 mujore mu lajmrua me tha qe ika ra pishman po un nuk ja fali asesi edhe fillova kolova me.dike tjeter per ta haruar po pa vetedije e merzitur vetem doja te mbeshtetem te dikush po ne fun erdha ne vete pash qe kisha gabuar shum dhe tash kam aferta shum por Jan beqar kurse un jam e mendimit te matohem me dike qe ka fmi e Jobeqar sepse nje beqari nuk mund ti krijoj familje edhe PSE gjdo dit bie me lot ne sy qe ndoshta nuk dot kem fatin te me thir dikush mua Nën ju kisha lut mem dhan naj mendim ajam gabim qe mendoj shku se mami kundershton thot qe jetes nuk idihet un nuk dua te martohesh me dike qe ka femij po mua nuk me pengon ju flm gjithve Edhe pse burri u merte me drogen un nuk guxoja te flisja , Sepse nuk mund te kisha femij ishte ky problemi im qe mua ma mbante gojen mbyllur dhe