E kam kuptu se me ka fejuar me sehire , Dua te ndahem por diqka nuk po me lejon un asnjeher nuk e puthi as nuk e lejoj te me afrohet sepse

E kam kuptu se me ka fejuar me sehire , Dua te ndahem por diqka nuk po me lejon un asnjeher nuk e puthi as nuk e lejoj te me afrohet sepse…!

E kam kuptu se me ka fejuar me sehire , Dua te ndahem por diqka nuk po me lejon un asnjeher nuk e puthi as nuk e lejoj te me afrohet sepse – Pershendetje histori e jetes desha te shprehem ktu sepse nuk po ndina mir jom e fejume gati ni vit familjarisht por gjith jom dyshime me to kurqysh nuk pershtatemi nonstop grindemi pa arsye un skom pas ndjenja asniher per to prej nfillim por nuk edi pse u fejova me to tash kom kuptu qe mka feju me sihire dhe po dua ti jap fund me to po spo muj me vendos nuk edij sa asht e vertet por mundet sepse kajher du ti jap fund por prap diqka mlidh me to nashta sihiret sem lojn mu nda prej tij kom stres kryt mdhem nonstop jom bo shum ves vese nuk di qa me boo smuj me vendos kurqysh ai djali mdon shum ka luftu per mu dej sa u fejova me to por un nuk ndihem mir me too gjith rri dyshime pse bera ket gabim kur sjom e lumtur veq sa bera veten me fjal them te drejten gjith kur dal me to se lejoj as mem puth e jo mo ma shum kemi qen npushime bashk por asniher sekom leju mem prek qe 1 vit bashk qashtu shkojm me zor asnjeher sedij qe ekom puth asniher sikom shpreh dashni por ai nuk dorzohet prej meje kajher shkon ni jav nuk kontaktoj me to prap vjen nshpi veq me mpa mu nuk edij nuk dorzohet prej meje ikom thon qe nuk tdu nuk kupton prap ma bojke kom met fry edhe met marr per gru per inati pse sem don mu mka garantu tha ni gru qe ka met dasht ajo qika me komt e veta ka me tu kthy amo un sbesoj qe muj me dasht at person nuk di qa me bo kohen e fundit nuk jom mir aspak veq qka sjom qmend tung E kam kuptu se me ka fejuar me sehire , Dua te ndahem por diqka nuk po me lejon un asnjeher nuk e puthi as nuk e lejoj te me afrohet sepse