E humba te dashurin nga xhelozia e teper, tash nuk eshte i interesuar per mua dhe... | Histori Të Jetës

E humba

E humba te dashurin nga xhelozia e teper, tash nuk eshte i interesuar per mua dhe…

E humba te dashurin nga xhelozia e teper, tash nuk eshte i interesuar per mua dhe… – Mrbrm E une deshta te ndaj nje histori e deshta nje mendim nga ju… Pasi kam qen njeher e lidhur e perjetova jo mir ndarje. Qe prej ateher nuk besoja asnje djal. Shume djem te mire jan afrue kan dasht nje lidhje me mu. Madje lidhje serioze por gjithmone ose i kam largu vet pasi kam fol nje muj ose ca jav ose ka ndodh dicka e eshte prish mhb por me se shumti prej shkakut qe une jam shume xheloze acarohem se skam besim tek ta para dy mujsh njifta nje djal ne Instagram… Ne fillim nuk i flisja shume mu dukej mendjemadh e pastaj me merte ne kamer ishte shume i perkushtum… E filluam te flisnim cdo nat ne kamer. Pas dy muajsh nuk po ndjeshesha mir fillova te kisha ndjesit si gjithmone. Mosbesim, injorim e vec acarohesha. Ai u mrz dy dite nuk me foli. Pastaj kur une fillova ti kerkoj ta linim me kaq ket mhb ai jo nuk hiqte dore aman nuk eshte aq kerkues sa me pare aq i afert sa me pare. Nji dit isha ne qytetin kur ai punon e rastesisht e shoh ne rrug ai nuk me pa. Por ishim zen ate dite sapo e pash kam fillu me qajt. E mora ne tel ma mbyll njeher. E me mer me vone vet… I them a mundesh me fol perball sot se neser iki…Jo me thot ktu u zhgenjeva shume nejse iki… Me mer ne tel ne darke flasim Ama sa her qe une e hap ket tem ai I shmanget… Aman e kur une i them pse nuk the qe takoheshim… Se ishim zen -pergjigjet Ai. Me flet vazhdon mflet pavarsisht se cdo dit I them nuk shtyhet kshu ama une ndihem si ftohte nga ai… Nuk eshte aq kerkus sa nfillim. Mendoj qe nuk i interesoj shume. Thjesht mban me fol se i dukem Goc e mir Ndonjeher them mos i flas me te shoh cdo bej ai (une do doja ta takoja njeher te flisnim me mir perball). Ama ai nuk me thot cme sygjeronj.. Sdu me stresu me veten se jam e me provime?!