E genjeva familjen i thash se i dashuri im me ka qit diqka ne pije qe ma ka humb vetedijen dhe ... | Histori Të Jetës

e genjeva familjen

E genjeva familjen i thash se i dashuri im me ka qit diqka ne pije qe ma ka humb vetedijen dhe …

E genjeva familjen i thash se i dashuri im me ka qit diqka ne pije qe ma ka humb vetedijen dhe … – Pershendetje, deshta ta shkruaj ne pika te shkurta historin time, ju lutem anonim. Kur isha 14 vjeq nje shoqe me njoftoi me nje djal, per mua ai djal ishte dashuria e parë si shum adoleshente as un nuk munda ti kuptoja gjerat qe ai I kishte per qellim, un dija vetem qe ai me do qdo fjale te tij I besoja. Pas pak muajsh ai me la dhe me tregoi se kurr nuk me kishte dashur por vetem te luaj me mua dhe trupin tim. Un u ndjeva keq shum sepse një here ne jetë dashurova nje her u lendova. Un me atë qdo gje perjetova per herë te parë. Andaj per mua ishte diqka e veshtir. Me pastaj un deshiroja qe atij tia ktheja kete qe ma beri andaj I tregova familjes dhe genjeva se ky me ka dhen ne pije diqka qe mua me ka bere ta humbi vetdijen nga ky rast qe u tregova familja e mori shum serioze dhe nuk ngurrruan qe ta kercnojn kete djalin un u ndjeva shum keq dhe e penduar, e ndjeva aty se ende e doja, por nuk munda ta toleroja per Lendimet qe mi ka bërë. Por kjo gje ende me vazhdon dhe ende nuk jam rehat. Familja ime me urren mua sepse un e kam futur veten ne shum telashe. Por askush nuk doli qe deri tash te mi kuptoj ndjenjat e mia se si u ndjeva qe dikush te luaj me mua. Kjo ishte historia ime qe e tregova ne pika te shkurta, shpresoj qe asnje adolshente te mos I ndodh apo asnje vajze qe dashuron me zemer, sepse nese ndodh ne kete moshe atehere eshte shume e veshtire sepse eshte mosha kur te gjithe dashurojme me se shumti. Une isha shume e re dhe nuk munda ta kontrolloj veten time ne ndjenjat ndaj tij andaj po ju lutem qe te keni kujdes edhe ju te tjerat se une kam pas nje histori shume te dhimbshme. Faleminderit per kohen qe shpenzuat per te lexuar historine time, ju pershendes! – E genjeva familjen i thash se i dashuri im me ka qit diqka ne pije qe ma ka humb vetedijen dhe … –