E dua edhe pse esht i martuar , Un kam dy femij me burrin tim , Por dashurija e vertet esht tek i dashuri im sepse...! | Histori Të Jetës
E dua edhe pse esht i martuar , Un kam dy femij me burrin tim , Por dashurija e vertet esht tek i dashuri im sepse

E dua edhe pse esht i martuar , Un kam dy femij me burrin tim , Por dashurija e vertet esht tek i dashuri im sepse…!

E dua edhe pse esht i martuar , Un kam dy femij me burrin tim , Por dashurija e vertet esht tek i dashuri im sepse – Ne moshen 14 vjeqare u dashurova menje djal te fshatit tim po ti thosha se du nuk kisha guxim kisha frik kur ta kuptojn prinderit e mi nuk me lejojn ta mirrsha ate per burr dhe isha shumm e re po i thojsha prit sa ti bej do vite edhe hajde te prinderit kerkom po nejse u banen dy vite edhe familja e ati djalit e ditke qe aj me don mua kur u banen dy vite te prinderit ardhshin mem kerku tjert dhe un i qova fjal djalit qe e dashurojsha kur nana e tij nuk e lejoj nuk nuse nga i njejti fshat ok edhe prindit vendosen mem feju me tjeter kan a un per me gjet tjeter vet nuk kisha zemer me dashuru dikan tjeter po as aj jo vendosen prinderit per neve dyve dhe filluam nje jet te re te dyt ikemi ka dy femi po pas 12vite u takuam un punojsha ne ni market erdh nje dit dhe une nuk i tregova kish jam une e njofsha shumm mir se skish ndryshu a mu aj hiq se une kisha ndryshu me te madhe tjetren dit i tregun cila jam as at dit nuk i dhash qehre ekisha at urrejtjen qe pse skish luftu per mu po ekisha pas shumm gabim por te treten her nuk pata ka te shkoj dhe i fola aty filloj dhe mi tregoj krejt detajet qe kurr skum dashuru asnje vajz dhe une te njejtin se kisha dashur as nje djal as qe kisha zemer per dikan veq obligim meu martu ok tash qe tri vite flasim ne telefon kur te vjen prej gurbetit dalim pim kafe po gjithmon i tham qe mos tentojm mashum me pas qe mos ti demtojm familjen po qka ti bojsh kjo asht dashuri (ose si e quajn )ose si e quajn) opinjoni kritik po fillon gjithqka dhe jeta rrotullohet gjat bisedav ka shum her qe e zen gruja qe kemi fol dhe ka problem me ta po e ndreq situaten edhe vet thot ma mos te bisedojm se veq problem po nuk mundet mos me fol edhe pse une nen stop ja baj jo thot atkum gjet ma spo du met hup kemi nje jet shum te nderlikuam te dyt po as njani tjetrin sun pe lajm dadhuria jon veq po shtohet knejna pjesa tjeter familja shpesh her i drejtohna Zotit qka bane qe mu kthy kjo dashuri ku gabova qe mu ba rremuj shpirti nuk jam nje femer qe kum mujt me dashuru dikan tjeter po as aj jo per fatin e neve dyve vendosen prinderit e tash qe ku jemi .E dua edhe pse esht i martuar , Un kam dy femij me burrin tim , Por dashurija e vertet esht tek i dashuri im sepse