E Dashura ma ka gerrdit Gruan ne javen e pare,Do te ndahem nga Gruaja dhe femijet sepse

E Dashura ma ka gerrdit Gruan ne javen e pare,Do te ndahem nga Gruaja dhe femijet sepse…

E Dashura ma ka gerrdit Gruan ne javen e pare,Do te ndahem nga Gruaja dhe femijet sepse…-Mirmrama anonim ju lutna qitne kit postim.Jam nji burr 34 vjet i martum edhe dy fmi.Besoni ose jo po me sy spo muj me pa grun ajo veq po kan spo din qka me ba deri tash tash e kom dasht shum ama tash as ftyren spo du me ja pa i kom than i ki 1 muj afat me dal prej shpis tem meri fmin edhe dil.Jeta e njerit spo u dijke sot ishe nnryshe neser tjerer qysh gruja jem ska asni behane osht e mir edhe trupin e ka tmir edhe zemren nuk um ka idhnue kurr as faqen e zez nuk ma ka qit bilez u munu jasht mase me mba mu ni mir deri tash jum kan edhe une shum i lumntun me ta kurr njet se pata tradhtu deri qitash i kena ba 5 vjet martes kurr kerkush ska mujt me i than ta pash burrin me ni femen tjeter apo ta pash burrin tu i njek femnat.Se jam vet qasi njeri qe kur tja dha besen dikujna nuk e tradhtoj kurr pa mar parasysh a osht gruja apo kuhdo qoft po mka ndodh nifar pune qe tybe kurr se kisha menu.Kesh ni nat te ni shok me nejt edhe mluti tha hajde dalum pijna ka njo qitu ngat dulum ja nisum me pi kapak aty afer neve erdhen nja dy femna.Tmira sa tthush qaq tmira sa ma muren vemendjen e bana gjestin ma tkeqin qe kurr se kum ba i thash kamarjerit qka tpin qito une i paguj e mnijti njana prej tynev tha faleminderit po sosht nevoja thash mos ta nin veq kknaqnu edhe ma sjav kom rras syt se edhe kish tnjofshum aty nlokal eedhe mvike palidhje.Po njanes i kisha pelqy fort kur u qu ja kish dhan numrin kamarjerit edhe ma pruni mu.Me ju than drejten bollu u tutsha me e thirr se e disha qe dal me ta e bohet diqka po thash hajt veq te provoj tfoli me ta tzajabatna tani largohna prej saj.Si e kum thirr ma ka ba tu tprit ty jam me mthirr se shum mke pelqy ja nisa une llafit me ta me fol tha mos e zgat shum po a po vjen takohum live edhe folum tani qka dush,une sdashta me dal po aj shoku mshtini se thojke ti je burr ti je ashtu dil me ta edhe nese sdon me nxan veq dil mos tthot koka tux a diqka qito fjal ti mu than une veq u nxejsha i thash po hajt se po dal shkova e mora kur shkoj aty qka me pa bukuri e rall me tona tmirat ma mur menjen meniher nuk dilsha nkafe me ta se thojsha po mshe naj kush po veq u sillsha me kerr tu u sill tu fol mka kap edhe mputhi tani meta un as anej as knej veq e kum skaju kerrin me ni qysh qaty edhe ja kum nis me puth tani masanej une ma se kum nda lidhjen me ta kurr qe 7 muj po bahen gati veq sa e kum shpeshtu dalmen me ta.Grun ma ka gerdit krejt qysh javen e par se kjo e dashura e man veten muj me than ngjithqka osht ma e mir se gruja jem e tyben mashkullit qikjo i duhet nuk i duhet dikush qe bahet si plak para vaktit.Une kum fol me tdashuren tem i kum kallzu qe jum i martum ma ka ba veq a ndahesh prej saj se une bahna e jotja un i kum than po ndahna sosht problem se ma me ransi osht me kan i lumtur se me qu jeten em dikon qe mu ka ba bajat.Edhe grus i kum than krejt drejt qysh ju shkrujta juve qitu krejt ajo kto sene i din po nuk po pajtohet me fatin e vet niher mtha jo nuk ndahna se fmit nuk ti la o i thash meri fmit e meri krejt veq mos mrri qitu se spo tdu a mer vesh ti.Ja nisi me kajt e u shkarravitke qaty po une dola prej shpis se smuj e duroj zhurmen e shkova te dashnija jem.E di qe kum me mar kritika shum