E dashura ime esht nga fshati,Te dy prinderit me thon se nuk esht kateogri e jotja dhe nuk... | Histori Të Jetës
E dashura ime esht nga fshati,Te dy prinderit me thon se nuk esht kateogri e jotja dhe nuk

E dashura ime esht nga fshati,Te dy prinderit me thon se nuk esht kateogri e jotja dhe nuk…

E dashura ime esht nga fshati,Te dy prinderit me thon se nuk esht kateogri e jotja dhe nuk…-Jam djali I vetm ne familjen tim jam 32 vjeqr jetoj ne prishtin kam nje bisnes shum t mir Babi I’m esht hirug ne nje qyte tjete dhe mamaja ime esht avokate kam pasur shum lidhje dashurije por nje dit deri sa po ktheja prej puns pash nje vajz qe mund them bindshem se rash me te dashuri qe ne shikim te par ajo dukj AQ e bukur dhe AQ sinqert dhe vendosa ta ndjek as nje her nuk me ka ndodhr kshtu AQ shum me pelqente por si ta ndal dhe ti them nuk kish munci pas qe bllokja gjith komnikacioni vejndosa vetm ta ndjek deri sa teme ipet munsija tpakt numrin tja mirrja perdri sa ndaloj dhe po prit bus skaloj as 10 min dhe erdhi ajo hipi dhe une po shkoj MBAs ti pasi dolm nga qyteti pas se po shkoja ne drejtim te gjilanit ajo ishte e nje fshtati ne rrethin te gjilanit e ndala dhe I thash se me pelqeve posa t pash ajo me that largov une nuk jom per ty dhe ulargua une tanime pata ber qyteti e gjilanit vi kryesore as nuk me punoj as nuk haja nena imi filloj te brengost per mua dhe keshtu kaloi ni muj rash kontakt me vajzen qe doja me shum se gjo gje nket bot ajo kishte 22 vjeq ishte nga nje familje Jo e shkolluar dhe jo e pasur por mu SME pengote as pak kjo pasi qe mendoja posata fejoja ta regjistroj ne fakultet prindrit e saj ishin shum dakort per lidhjn qe kishte krijuar vajza tyre une saher qoja te dashurn te shpija saj at a me ftoni te hy mbrenda por mu me vinte keq sepse ata ngushtoheshin nga une pasi nuk kishin shum I vetmi qe punonte ishte Babi saj me nje pag shum t ult nje dit vendosa ti tregoj prindve te mi se kam krijuar nje lidhje dhe dua te fejohem prindrit e mi as njeri nuk ishin dakort dhe me than nese ti sjell ne shtepi at vjaz do te dalsh dhe ti pasi qe sipas prindve te mi ajo nuk esht e kategoris Tim une duhej te martohem me nje vajz te shkolluar ashtu siq isha une nena ime bertisej nuk e dua at fshataren nuk je djali I’m po more at grua une vdes dhe une kam vendoshur qe te jetoj me ten Posa ta mbaroj maserin me tregoni sit ja Bejte mar nje vajz qe esht e shkolluar qe nuk e du apo te mar