Doja te martohesha me te vetem per parat e tij ,Por me beri foto provokuese dhe me detyroj te kem mardhenje me te mi beri te gjitha dhe...! | Histori Të Jetës
Doja te martohesha me te vetem per parat e tij ,Por me beri foto provokuese dhe me detyroj te kem mardhenje me te mi beri te gjitha dhe

Doja te martohesha me te vetem per parat e tij ,Por me beri foto provokuese dhe me detyroj te kem mardhenje me te mi beri te gjitha dhe…!

Doja te martohesha me te vetem per parat e tij ,Por me beri foto provokuese dhe me detyroj te kem mardhenje me te mi beri te gjitha dhe – Përshendetje, le te jem anonim ju lutem. Jam nje vajz 24 vjet dhe para ni kohe me pelqente nje djal dhe kisha pershtypjen sikur edhe une i peqeja atij por ai nuk me thoshte dot. Kaluan disa muaj dhe une fillova biseden me nje djal i cili studionte jasht, filluam të bisedonim dhe shkembenim foto njeri tjetrit,  ne ato raste un kam  ber disa gabime sepse i kam derguar foto provokuese jo pak  po kogja shum provoikme sepse me pelqente shum ishte duke jetuar jasht dhe doja ta beja per vete ,aj fillloj te me dashuroj shum dhe un po ashtu me pelqente shum.Vazhduam kontaktet me muaj te ter por aj ende nuk kishte ardhur ketu   para se te vij te me takoj un i them kur te vish duhet te me fejosh sepse nuk du te dal me ty dhe  mbas nje kohe te me lejsh si nej leck e perdorur aty i ndryshoj mendja totalisht.Me thot ndegjo vajz ti do dalesh me mua do shikojme apershtatemi do puthemi dhe nese na shkon do martohemi e nese jo do ndahemi.Jo i thash ne asnje menyr nuk do te puth pa unaz ne gisht tha ti do me puthesh dhe do besh qfar te them un ja ktheva as edhe e vdekur nuk do bej ashtu siq ti mendon.Ok me tha   pas pak do te njoftoj pse do besh qfar te them un ty  sepse un po te lus me te mir  te dalim te provojm nese pershtatemi do fejohemi e nese jo do ndalojme por po deshiron ta luash lojen e nje vajze jo te mire.Me duket se kishte filluar ta kuptoj se ndoshta me kishte terhekur interesi pak a shum qe te jem me te dhe doja me gjdo menyr te martohesha me te duke mar parasysh se sdo me mungone asnje gje  me nje fjal kisha jeten e siguruar at qe te gjith po kan qef ta ken ne dit te sodit.Por mbas pak aj mua me dergon fotot provokuese te cilat i kishte ber aq mir montazh u dukeshin sikur te kisha ber video dhe aj tha nese ti nuk del me mua te besh qfar te them un ket montazh siq e sheh do te jet ne faqet ku ka filma porno dhe te gjithe do mendojne se ti e ke ber ket per lek.Dhe pa e zgjatur shum ne detaje un pranova gjithqka te keqe qe aj me detyroj te bej kur erdhi  ketu me detyroj te kem mardhenje me detyroj te dal me te saher qe aj kishte nevoj per mua me detyroj te me njoftoj me shoqerin dhe asnjeher nuk e kam dashur keto maltretime i beri te gjith veren sa aj qendroj ketu. E un me nuk e shikjo askend per interes sepse me mbeti ne fyte  edhe pse nuk ishte per interes gjithqka sepse edhe me pelqente shume por qe ju jap keshillen time mos deshironi askend vetem per nje jet me te mire.Un tash kam mbetur e shtangur dhe  jam shum keq sdua te shoh mashkull me syt e mij me duken te gjith njesoj shpresoj qe do me kuptoni e aq me pak te mos me ofendoni sepse kam ofenduar veten  boll deri tash me.Shpresoj ta postoni anonim jeni shum te mire me ket faqe te mrekullueshme.Doja te martohesha me te vetem per parat e tij ,Por me beri foto provokuese dhe me detyroj te kem mardhenje me te mi beri te gjitha dhe