Diten e pare e kam genjy Burrin, i kom thon "I kom pas veq 3 frajera" se smujsh mi tregu qe kom pas shume dhe tash... | Histori Të Jetës

Diten e pare

Diten e pare e kam genjy Burrin, i kom thon “I kom pas veq 3 frajera” se smujsh mi tregu qe kom pas shume dhe tash…

Diten e pare e kam genjy Burrin, i kom thon “I kom pas veq 3 frajera” se smujsh mi tregu qe kom pas shume dhe tash… – Pershendetje te gjithve qe do te gjeni koh ta lexoni kete historin time. Jom e martume qe 7 vjet e kemi 3 femi me burrin e kaloj shum mir kemi mosmarrvjeshje ndonjeher por jo serioze. Para 1 mujit fillum me pyt njeri tjetrin sa lidhje ke pas. Por une nuk jom tregu reale diten e par kur kemi bisedu sepse nuk kom mujt mi thon burrit se kom pas shum lidhje por i kom thon 2 lidhje te deshtume i kom pas. Ndersa kur bisedu e me veti I thash 3 te dashur I kom pas. Une mendova se po i pengon por perkundrazi jo nuk po i pengon edhe po me ka pyt a ki kontakte me ta a jon martu ata a kan femi. I kom thon jo nuk kom kontakte me as njerin e as nuk di a jon martu a kan familje. Edhe esht e vertet me as njerin nga ish te dashurit e mi Nuk kom kontakte me ta as nuk i kom lyp ne fb as hiq. Edhe se jom shliru pak e pom doket se e kom hjek pak peshen qe e kom mbajt prap pom doket se nuk jom tregu reale por nuk po muj mej tregu sakt numrin se jon shum hahaha. Ndersa burri em ka thon i ka pas 3 te dashura e se ato jon martu e kan femi po nuk jon kon te mira per te edhe se i ka pas me vjet nuk ju kan pershtat. Une po ndina pak e pa drejt po nuk po du me prish jeten mej kallzu sakt numrin se po ndahet. Po burri jem po lyp me bo ala femi, me nis te katertin. Tash nuk po e kuptoj se a esht shej e mir a e keqe. Sillet mir nuk ka ndryshu sjelljen intime esht bile edhe me i hapur tash po mendoj argetohemi edhe me shum. Por kisha pas deshir me dit qka mendoni ju a esht hap i mir hapat e burrit apo e ka prej xhelozis?!