Dashnori po me thot le burrin fejohu me mua , Per burrin pes pare nuk i jap por kam friken se femijet e mij nuk do vijn me mua dhe... | Histori Të Jetës
Dashnori po me thot le burrin fejohu me mua , Per burrin pes pare nuk i jap por kam friken se femijet e mij nuk do vijn me mua dhe

Dashnori po me thot le burrin fejohu me mua , Per burrin pes pare nuk i jap por kam friken se femijet e mij nuk do vijn me mua dhe…

Dashnori po me thot le burrin fejohu me mua , Per burrin pes pare nuk i jap por kam friken se femijet e mij nuk do vijn me mua dhe – Pershendetje dua te jem anonime ..jom nje vajz 27vjeq nga gjakova ..Jom e martuar dhe kom dy femi prej fillimit isha shum e lumtur me Burrin po tani u ba qe dy vite qe nuk jom e lumtur ..kur esht pa pun del tan diten neper kaffe dhe clube ashtu edhe rrin neper faqe tu shkru me Tjera femra ee nuk kujdeset hiq per mua apo femiet te vet..per nje konflikt te Vogel mka rreh shum her e mka sha .. e thjesht tani mka merzit jeta me ket njeri qe u bo shum koh me keto mekate tani ka vdek qdo sen mes neve une nuk e dua ma vendosa me gjet dikon qe mkushton vemendje  mdon edhe bon mardhanje me mu  se burri mla mu mas dore aj po ka qef me fol me tjerat edhe un pra po kom qef me fol me tjert ose po barazohum dyt ose spo e bojna me hile veq njani me u knaq me tjert e tjetri me vujt ne shpi e un nuk vlejn ato rregulla   E dua nje njeri tjeter qe e kom taku dhe kemi dal si shok se bashku qe 1 vite  esht shum i sjellshum dhe i kuptushum edhe Tash kom ndjenja per ta ashtu edhe ky per mua me thot mu ndah prej burrit per mu bashku une me ta e mu feju .. Per femi mka Than qe nuk esht naj problem Munden me jetu me neve veq hapi i  par osht me u nda prej burrit me lan njeher pergjithmon po nuk po di qa me ba a me u nda a mos me u nda  se nashta fmija me mu nuk kan qef me ardh ktu osht edhe dilema jem se sa per burrin pes pare ma si dha  hiq sma nin per to  qka mendoni ju a po marr vendim te drejt .. Pa ofendime ju lutem, tung Dashnori po me thot le burrin fejohu me mua , Per burrin pes pare nuk i jap por kam friken se femijet e mij nuk do vijn me mua dhe