Burrin e tradhetoj me nje tjeter sepse nuk ndiej dashuri per te , Aj ishte qe mua me sjelli ne ket gjendje qe nuk e dua sepse dikur ishte mir por...! | Histori Të Jetës

Burrin e tradhetoj me nje tjeter sepse nuk ndiej dashuri per te , Aj ishte qe mua me sjelli ne ket gjendje qe nuk e dua sepse dikur ishte mir por

Burrin e tradhetoj me nje tjeter sepse nuk ndiej dashuri per te , Aj ishte qe mua me sjelli ne ket gjendje qe nuk e dua sepse dikur ishte mir por…!

Burrin e tradhetoj me nje tjeter sepse nuk ndiej dashuri per te , Aj ishte qe mua me sjelli ne ket gjendje qe nuk e dua sepse dikur ishte mir por – Pershendetje … Jam e martuar gati qe 4 vjet kam dhe nje vajz 3 vjeqe por dua te them se nuk jam e dashuruar ne burrin tim … dikur e doja shum dhe me donta nje nat papritur ne telin e tij zura disa sms te nje femere tjeter ne rregull ndodhen disa keq kuptime dhe prap vazhdum por ki asniher nuk rrinte ne shtepi diten vetem shetiste vinte naten von ndersa un ndjehesha e vetmuar gjdo her e me shum kshtu qe erdha ne vendlindje te babai im dhe hapa nje fb fallco aty pranova kerkesa tshumta vetem per te hequr merzin burri sme shkrune fare un shkruaj aj hiq sma kthente … nje dit u njoftova me nje djal tjeter dhe trgonim historit tona ai kishte qen i martuar dhe kishe 1 djal por i ndam nga gruja ndersa djalin e kishe ish gruja tij gjdo dit flisnim deri von dhe vendosem mu taku nje dit u takum dhe ashtu filloj si nje pelqim mes meje dhe ti . Ndersa burrit sju bente von se qfar bej a ku jam dmth me nje fjal nuk i interesojsha fare kshtu filluam te dal me shpesh me ket djalin dhe tash jemi ne lidhje por ende jam e martuar me ket vendosa ta lo burrin erdh aj ne pushim ketu dola per kafe dhe i thash nuk te dua dhe sjam e lumtur me ty me tha un te dua i tregova se ti sje per mu rrin naten von diten nuk hin ne shtepi me bertet me fyen dhe tha do te ndryshoj ne rregull pranova sepse e dija se nuk do ndryshoj at nat e prita per shum or por prap erdh rreth mengjesit kur e pyta ky osht ndryshymi yt me tha mshele gojen un jam burr… tash as nuk heq dor prej meje as nuk me rrin si duhet ….ndoshta e komplikume osht kjo histori qe tregoj por jam mes dy zjarresh aj tjetri me thot un te dua dhe do te marr kur te ndahesh ose thot ti tregoj se un tdu po qfar tbej edi se vajza esht mes nesh dhe gjitha por nuk kam kurfar zgjidhje tjeter…Burrin e tradhetoj me nje tjeter sepse nuk ndiej dashuri per te , Aj ishte qe mua me sjelli ne ket gjendje qe nuk e dua sepse dikur ishte mir por