Burrin e par e tradhtova me djalin qe punojke ne market , I dyti me mori me shum rrena kur u martova ja kuptova rrenat e tij dhe...! | Histori Të Jetës
Burrin e par e tradhtova me djalin qe punojke ne market , I dyti me mori me shum rrena kur u martova ja kuptova rrenat e tij dhe

Burrin e par e tradhtova me djalin qe punojke ne market , I dyti me mori me shum rrena kur u martova ja kuptova rrenat e tij dhe…!

Burrin e par e tradhtova me djalin qe punojke ne market , I dyti me mori me shum rrena kur u martova ja kuptova rrenat e tij dhe – Pershendetje ju lutem anonim edhe un deshta ta ndaj dhimjen time me juve jam 35 vjeqare kam pas nje jet te veshtir u rrita nje familje te varfer po gjith me shpres se ka mu ba mir nje dit edhe per mua po qysh kur besova mas shumti si lindi djelli per mu aty u permbys gjithqka u fejpva me ni djal ne gurbet me msit qysh jan adetet familja ti me njihnin edhe me than per djalin e tyne nejse erdh aj ks u takum u pelqym me pelqej aq shum kur e pash me hyri ne at moment ne zemer po e njojta ndodhi edhe te aj me tha se po i pelqej shum u fejuam nuk me thirrke tel shum rrall msn nje her ne muj a hinte ajo po me thojke si nuk ka koh un i besoj e kuptoja 3 vite nejta e fejume nuk munte mem mar u maltretova neper kurse me msu gjuhen neper ambasada tu shpresu se do jem e lumtur aj ks nuk vinte veq njeher ne vit i rregullova dokumentet u martova shkova te aj kur shkova 4 muaj nejta vet nuk vinte ne shpi as dit as nat kaniher vike 6 mengjesit i pit as niher nuk doli me mu un vetem ne banes baja dark me shpres se dote vjen qysh e bajsha e gjujsha nuk vike ka 2 dit nejta 4 muj  si me nejt pa burr ni dit u habita e tradhtova me nje burr aty afer qe punojke ne market kom pas faj qe kom nejt me ta se jo qe e kom tradhtu realisht une veq me emer jom kan e martume se edhe mardhanje skena pas per kta muj qe e ceka edhe pas ni kohe i kallxova familjes tem u ndava me ta kam vujt aq shum kur jam nda si mu dokt si kush ma ne bot per mu nuk egzoston thash se ma kurr skam mu martu ma e leht mu doke vdekja se martesa kisha shum oferta po kuj ma si besoja pas ni kohe e njoftova ni djal edhe aj kish qen i martum ne fillim folshim si dy miq per problemet e tona qa kishum perjetu tan jeten aj kish edhe fmi edhe i jepshim forc njani tjetrit per me vazhdu me tutje kam fol shum qka me ta ikam kallxu krejt dhimbjen si e kam perjetu as familja jem seka dit si aj qfar gjendje jam kan edhe nje dit tu fol me tha ti je e re je shum e bukur shum intelegjente pse nuk njoftohesh meni djal e me perfundu vujtjen tane ti nuk e meriton me kta si je ka e perjeton thash jo nuk kam fuqi ma me lujt me zemer me ndjenja te mia se po me ndodhi edhe niher un nuk mundem me jetu me tha hjeke kta prej kreje se ka qellu nja i keq ka edhe njerz te mir thash ku me gjet un tha ta gjaj un edhe per niher meta thash ku ashtu tha te une u tranova thash jo sme pelqente po u doke njeri shum real tu fol me ta ma thej mendjen me premtoj gjith qka lumturi te pa fund me tha se kurr ma zemra jote ska mu lendu kurr ma syt e tu skan me lotu mi shprehi krejt ndjenjat e ti me tha se me pelqen se i dashuru ne mu nese me refuzon me tha dije se me lendon shum edhe ma thej mendjen me shum fjal e premtime fola me familje tem ju kallxova me than qysh ta mer mendja ty banja edhe u fejova me ta edhe per ni koh te shkurt edhe u martova po masi u martuam gjithqka ndryshoj si me qoj shpi ja nisi mem qit kushte mu sill keq me mu sjellje jo normale edhe me lendon shum ato fjal si mi tha ato premtime ktejt rrena ishin kan foli me ta i tham se po vuj shum pome merzit qdo nat para ti kaj si intereson as nuk me kqyr sme flet kurr sme qet as ni ven me hjek merzin se edhe ky esht ne gurbet munohna mi afru i rri gati kur vjen shpi me krejt gati si intereson per mu thot ski nevoj me ba sen si intereson per mu thjesht nuk jemi si burr e gru se e zgjata pak veq dashta edhe meju than qityne ka 16 vjet si pi lodhin veten mos vuni per kerkan vazhdone shkollen ndreqne jeten edhe kur bahni te zojat e veti qather mendoni per burr se edhe burri per interes pot dojke ju pershendes e zgjata po kjo esht historia e jetes sime krejt e zez edhe pa as ni shpres se kam me kan te pakten ni her e lumtur po zoti esht per gjithkan i lutem ati nat e dit ish e vertet njerzit e drejt po u lendojshin shum nuk e meritoj ket jet si pi jetoj po thojn njezit e mir i sprovon allahu me shum sene sa jon te fort me duru e kjo per mu esht ni sprov e hallahut ma mer mendja si po lun fati kshtu me mu me falni se e zgjata ju pershendes te gjithve ju deshiroj shum fat .Burrin e par e tradhtova me djalin qe punojke ne market , I dyti me mori me shum rrena kur u martova ja kuptova rrenat e tij dhe