Burrin e kam tradhetu me shefin e vet,Nuk me vjen keq aspak pas te gjitha atyre gjerave qe

Burrin e kam tradhetu me shefin e vet,Nuk me vjen keq aspak pas te gjitha atyre gjerave qe…

Burrin e kam tradhetu me shefin e vet,Nuk me vjen keq aspak pas te gjitha atyre gjerave qe…-Prsh dua te postohet anonim!!Ju lutem shume vajzave te reja keni kujdes me mire martonu me nje afrikan se sa me nje shqiptar i cili nuk do ta dij vleren tuaj asnjeher,jam djeg shum ne ket jet kisha pas deshir qe ta lexoni historin time te gjithe dhe te me kshilloni.Jam 32 vjeq dhe ne moshen 22vjeq e njoftova ni djal ne KS mes mesitve un jetoj ne perendim, zdi si po me beri per vete thojke falem Kurt nun jom i padrejt etj po ajo qeme pelqeu ishbesimi qe kishte dhe urtesin qe e rrezatojke, ish shum i varfun AS unaz te fdjeses pa borgj sun me blejt po nashtajo unaz mu duk qe esht me e vlefshmja ne bot per mua e doja marrezisht.erdh koha i shtitum letrat per viz gjdo gje TD nusris vet ekam BLE dallam dimija etj fustana banesen ktu un e rrogullova nun mungonte AS gje!!! E paguja tinza prinderve qe mos tja Uli kryt burrit edhe tesha Kosmetika gjdo gje per te jakam pergatit!!kur u martum nderroj shumm mbeta shtatzan sun punoja burri punonte dhe gjdo cent e dergojke ne fam mbeta me 2fmi te vegjel 45€ per hargj pampers tamel ETH po ku dalin ato bre??? Un mbeta me 2gjampera 2leginsa skisha per TU vesh gjdo gje me .ungonte! Edhe rrahjet e ti u shpeshtun daher thojsha edhe neve na Duhen pare me rrahke me 1000€ qojke e kuptoj BAB nan tona ato po mena la ne skamje neve per ATA?? Namazin e la pa u bo 3mujmartes nun me thirrke zemer po oj lop e smut budall etj per me shkurt den SA edhe familjaa e ti um ka rreh mu ka Lodh shpirti bre si mos me kan un njeri bre Zoti ja ktheft secilit qe ja bon ktahen grus tvet jaam zhgenjy teper dhe tani aq nga shtypja kam kuptu qe edhe mka tradhtu me tjera edhe ka konsumu Alkohol prej krejt ksaj e kam pa qe papun ska ja kum Fillu punes po kam fmia Boll po ka. Exhe un elhamdulila dhe po vishem rregullohem dhe SDI si erdh puna u njoftova me shefin e burrit ishim ne te njejten mosh dhe mu me pelqej edhe dojsha me ju hakmarr burrit tem i bojsha skena perpara kishe po me bjen diqka ne toke e ja kthejsha te pasmet ai menxi spritke veq shojke zera kur u ktheva thash qka ki tha mfal po me exitove thash po edhe ti mu me ke exitu prej dites te par qe tkom pa e shpresoj qe nuk ka me mar vesh kerkush,tha kurr mos ta nin per at pun veq tregoma naten kur po dalim thash sonte kena me dal edhe dolem bash e kam tradhtu po nihna ma mir se ja dhash krejt tmirat e mija burrit e nfund e pash sa osht sahati e pash se per qka me kish dasht gjithqka nkit jet e kish ni kufi ata tash e kan shoqnin hala punojn bashk bile edhe dalin bashk shpesh her edhe vjen shefi te banesa jon qysh te dni me gjykoni po nuk me vjen keq mas ton atyne lendimeve po tash me sy sdu me burrin e urrej nuk du me e pa as me sy sdi qysh ka me kon jeta ma tutje po kjo ke ajo qe dasht me shkru kjo esht historia ime.