Burri po me tradhton me nje grua, mua me thirri ne telefon burri i saj dhe mtha ku e ki burrin se... | Histori Të Jetës
burri po me tradhton me nje grua

Burri po me tradhton me nje grua, mua me thirri ne telefon burri i saj dhe mtha ku e ki burrin se…

Burri po me tradhton me nje grua, mua me thirri ne telefon burri i saj dhe mtha ku e ki burrin se… – Pershendetje te gjith juve lexusit jam nje grue 38 vjeqe jetoj ne maqidoni jam e martume kam dy fmi.. po me burrin nuk jam Mir? Une punoj po burri asht pa pun se ka qen tu punu po e kan largu nga puna qe tri vjet ka qen profesor I drejtsis.. deri para Dy viteve kemi kalu shum mir me burrin po qe Dy vjet e deri Tash nuk Jem mir!! Ky rrin ne shtepi del me shok diten pin kafe ani pse del nuk e kam gajle po diqka nuk shkon nrregull se rrin fb… Shum rrin deri von Dy te nates rrin Viber kur e veti me kon po shkrun me thot me shokt e punes. Po diqka kam pa por ma ka pshtell se e kam zan tu shkru me nje femer jasht ne amerik diku kur e kam vet kush esht kjo me ka than se vetem kemi punu bashk ne pun e kam kolege ajo ishte me vjet shum ma I vjeter se burri im se ja mora emrin edhe e lypa fb.. edhe e pash se ky gjdo postim ja kishte ber like e gjo fotografi edhe comente nje. Dita I shkrujti Viber te burrit Tim e hapa une por shkrujti anglisht nuk e kuptova ja bana bllok ky e po edhe ja nisi mem piskat po ajo e kish pas edhe nje Viber tjeter Tash kjo Vera qe shkoj ajo Kish pas ardh edhe ky um ka rrejt se kam disa pun prishtin kam me shku per disa dit e ish kan dal me ta kishin pas shku shqipri bashk se nje shok I burrit I Kish taku edhe ajo nuk ka fol shqip ky ka than asht amerikane kam disa pun me te!! Tani mas 4 dite erdh burri shpi nuk e veta as nje sen nuk guxova me fol hiq se ishte nervoz vetem e veta qa ke je I smur diqka nuk mu pergjigj e kishte hup telefonin mas dy dite me ka thirr ni Burr telefon timin edhe po thot kush je ti thash kon po e kerkon Tha filanin se i ka shkru grus teme ne telefon po thash qe ky filanj ktu asht e mori ky foli me ta edhe e zbulova se 4 net ka nejt me at gruen hotel tiron dhe se ky burri qe thirri ish shqiptar dhe burri i asaj grus qe ka flejt me to burri jem prap un nuk fola as nje fjal u durova se kam Dy fmi nuk po du me kuptu fmija .mas disa ditve e ula edhe e veta mtha ajo esht e nalt atje punon per shtet thjesht jemi si shok prap nuk pranoj asgje ky per gjdo dit shkrun me te edhe e shlyn Viber po ne fb… Nuk e di se Tash e ka ba telefonin me code kjo ishte qe Dy vjet se del me te po kisha pas deshir se muj me ja hap fb…. Se si gjdo grue ka deshir me dit per burrin e vet ashtu edhe une se kam fmi me te … Ju kisha lut mos efendoni se shum jam tu merzita se shum e kam dasht burrin Tim nuk e di pse bojn kta burra kshtu ajo se fol ky me te ishte shum ma e vjeter se une edhe nuk ishte ma e bukur se un.. e kam pa fotot fb .. edhe ajo gjdo statut tu e shkru jam shum e lumtur anglisht ju kisha lut motra vllezer nese ka mundsi qar mendimi e qar kshilla me kishi afru ju faleminderit shum e gjdo temir per juve