Burri po e kerkon Nanen e vet se e ka lan kur u kan i vogel, ndersa une po i them mos e kerko se... | Histori Të Jetës
burri po e kerkon Nanen e vet

Burri po e kerkon Nanen e vet se e ka lan kur u kan i vogel, ndersa une po i them mos e kerko se…

Burri po e kerkon Nanen e vet se e ka lan kur u kan i vogel, ndersa une po i them mos e kerko se… – Pershndetje te dashur miqe te faqes ” HIstori te jetes” kam qe 4 vite qe jam martu, dhe kam Nje jet shum te lumtur me burrin Tim. Edhe Nje njeri shum i dashur, por problemi eshte qe ky eshte rrit jetim. Nena e Tina Tina ka qen shtatzan kurr edhe nda nga babi Tina. Ajo eshte nda sepse ka pas maltretime sepse te shtimet e njerzeve te tjer. Dhe ajo eshte nda dhe babi i saj e ka marto tjer kunde dhe masi ka Linde e ka marre Baba vet. Dhe ky eshte rrit ne shum njerze nje her e ka rrit nana e babegjyshit me mas njerka e babes vet. Por familja e vet gjithemon i kan fol keq per nanen e Tina krejte as ja kan lan fajin. Ky ka deshir me fol me ta ama famija nuk po lajne. Edhe ky thot nuk dua me fol me ta bla bla ama tan kohen ndegjon kenge per nenen dhe shpeshe ja ben qikes lumja ti qe ke nane dhe e din qka eshte nana. Qikes ja ban babi jote nuk ka nane hiq si ti qe ke nane. Dhe ky merzitet shum se Baba vet gjithmon ka ba dallim ne te as nuk e ka fejo as marto krejte vet i ka ba kurrse qiken dhe djalin Qe me gruen tjter i ka marto e krejte ju ka ble banes veq keti jo. Un jam mundo me binde qe mos me fol me nanen e vet se pernime ajo nese e kish dasht te pakten ish njoftu me ta edhe nuk e kishin lan mas dore krejt qysh e ka lan dhe ska dasht kurr as me pa djalin e saj! Ju kisha lute ndenje keshille si ta binde qe te mos e kontaktoj ate se ky here a vone ka me kontaktu dhe mos me vujte ma se boll ka vujte. – Burri po e kerkon Nanen vet se ajo e ka lan kur u kan i vogel, ndersa une po i them qe… –