Burri me thot ti ende e dashuron ish te dashurin tend, une nuk e mohoj se e dua ende por... | Histori Të Jetës
burri me thot ti ende e dashuron ish te dashurin tend

Burri me thot ti ende e dashuron ish te dashurin tend, une nuk e mohoj se e dua ende por…

Burri me thot ti ende e dashuron ish te dashurin tend, une nuk e mohoj se e dua ende por… –  Pershendetje. Jam grua e martuar te lutem anonime…! Para lidhjes me burrin kisha nje njeri.ne jeten time, kalonim qaste momente te bukura bashke.. mirepo i erdhi fundi dashuris tone te madhe qe kishim.. pas ndarjes kam vuajtur shume. Dhe jeta me ishte merzitur, ishte dashuria ime e pare… pas 5 muajve takova tash burrin tim.. u njoftuam te them te drejten nuk doja te kisha lidhje tjeter sepse e doja ishin ende. Burri ime tash, me vinte pas, kado shkoja, por qe mua nuk me interesonte… pas u bene 5 muaj duke me shkuar pas per ti dhene nje shanc. Vendosa pse mos ta provoj, dhe un di qdo femer kisha deshir te krijoja familjen time. Mire filluam….. u fejuam. Fillova ta doja burrin mire dashuri rrespekt dhe fillova ta harroj ishin . Mirepo.burri deri sa me fejoi u sillte mire me mua. Kur u fejuam filloj me fjal te renda duke me ofenduar ti e don ishin ti sme do mua ti je k***, a eshte nje femer k*** nese e ka pas dikan para teje ne jete. Nejse me ofendonte ama un nga frika se mos e humb dhe burrin tim tash e duroja thoja se do behej.mire. por gjendja jone qdo dit e po keqesohej. Nejse her mir her keq. Vendosem me u martuu.. keshtu vazhduam deri sot qe po shkruaj kete histori.. burri prap me ofendime ma peermen ishin.. ishte mire me fillim me e perfundu masi u sillke ashtu ky se ka njet me ndryshu gjithmon njejt, po ngaqe isha e re nuk e mendoja se do bente keshtu gjith thoja hajt se ndryshon…. tash ngaqe kam filluar duke mos e dashur me.. ne mendje me bjen ish j dashuri.si me trajtonte.. dhe prap filloj rikujtimi i te kaluares non stop.me rri ne kok… e kam dashur shume dhe prap vazhdoj ta dua edhe pse sjemi bashk. Sepse ka dit mem majt mem rrespektu. Ne lidhje perveqse qe duhet ta duash nje femer duhet dhe ta rrespektosh. Faleminderit qe e gjetet e kohen tuaj ta degjoni historin time. Pres pergjigjjet tuajaa…!