Burri me thot mos me duaj kaq shum sepse ne te kaluaren kam pasur femra shum te bukura , Pastaj kthehet dhe me thot un jam shum i lumtur me ty dhe...! | Histori Të Jetës
Burri me thot mos me duaj kaq shum sepse ne te kaluaren kam pasur femra shum te bukura , Pastaj kthehet dhe me thot un jam shum i lumtur me ty dhe

Burri me thot mos me duaj kaq shum sepse ne te kaluaren kam pasur femra shum te bukura , Pastaj kthehet dhe me thot un jam shum i lumtur me ty dhe…!

Burri me thot mos me duaj kaq shum sepse ne te kaluaren kam pasur femra shum te bukura , Pastaj kthehet dhe me thot un jam shum i lumtur me ty dhe – Jam nje vajz emartuar .qe 4 vite jom njoftu me burrin tim kem dy vite martes jemi shum mir bashk un edua shum amo teper shum saqe edhe burri mka thon so mir mem dasht kaq shum e shum njerz tjer mkan thon njejt un boj shum mas tij mdoket se veq ky osht nket bot edhe ky mdon mu mrespekton ekrejt asni fjal tkeqe sma thot kurr ma plotson gjdo deshir gjithshka ka bo per mu amo osht ni sen se mpengon mu pse gjithmon e permen tkalumen sa her ikom thon mos fol fjal qe mlendojn se tdu e jom gjeloze aj njejt koh pas kohe thot dishka nashti pa dashje sa jem Mir tuj u knaq aj ngjdo bised qe folim na per tjert aj e lidh tkalunen e vet mthon un kshtu ashtu un kom pas tulifar femne ntkalumen tem lloje lloje jon kan   jom knaq te te kalumen tem edhe pse i kom pas super bomba femrat une jom i lumtur tash qe tkom ty  shyqyr qe mke ardh njeten tem se mke  drejtu nrrug te Zotit  gjith qito fal mi thot  edhe bon mas meje shum edhe besoj qe mdon shum se nuk len ven pa mqu krejt i besoj po pse pe permern tkalumen edhe femnat e tkalumes kjo mu jo qe mban shum nervoz po trunin ma lun so nrregull bre permenet nashta niher e kalumja jo gjithmon saher jena happy aj qohet ma bon une kom pas femen kta une sikur qikjo aktore e kom pas ni femer une ashtu une kshtu phaa mka lodh edhe amo qaq po mbon nervoz saqe po mi hup qastet e mira se ikalojm Bashk e shum Po merzit pse kur edin se mlendon i perserit apet dua ta di mendimin ejuaj a ebon pa dashje se eka shprehi apo psee smuj me ekuptuu a jom gjeloze un apo aj sosht nrregull …Burri me thot mos me duaj kaq shum sepse ne te kaluaren kam pasur femra shum te bukura , Pastaj kthehet dhe me thot un jam shum i lumtur me ty dhe