Burri me thojke aborto se ky femij nuk esht i imi aborto dhe gjuaje ne berllog , Ja dhash nje kusht nese nuk esht i yti do te besh qfar te duash me mua po ne te kunderten nese esht i yti un do te...! | Histori Të Jetës

Burri me thojke aborto se ky femij nuk esht i imi aborto dhe gjuaje ne berllog , Ja dhash nje kusht nese nuk esht i yti do te besh qfar te duash me mua po ne te kunderten nese esht i yti un do te

Burri me thojke aborto se ky femij nuk esht i imi aborto dhe gjuaje ne berllog , Ja dhash nje kusht nese nuk esht i yti do te besh qfar te duash me mua po ne te kunderten nese esht i yti un do te…!

Burri me thojke aborto se ky femij nuk esht i imi aborto dhe gjuaje ne berllog , Ja dhash nje kusht nese nuk esht i yti do te besh qfar te duash me mua po ne te kunderten nese esht i yti un do te – Pershendetje histori te jetes edhe une pata deshir te shprehi historin e jetes time qe vuaj aq shum jom nje vajz 26 vjeqare e ndar nga burri e kam nje djal 3 vjeqar jetoi te familja ime ish burrin e njoftova vet isha me te afro 2 vite pas dy viteve u martova po pas marteses asgje me sishte ne rregull shum tortura e probleme rrafje e gjdo gje e keqe me ndodhi gjat martese edhe pse kur u martova isha shtatzane spata forc me humb nje engjull burri filloj akuzat duke me then se ky fmij sosht i jemi  ti je femen e rrugve sdi pse tkam mar un ty , heke kit fmi qe e ki nbarkun ton e gjuje jasht se nuk ta pranoj kurr njet vendosa mos ta hjeku e mbajta sapo linda engjullin i thash nese dyshon hajde po e bajna testin e adns kqyre i kujna osht pra ky fmi ta dha besen qe nese nuk osht i yti  ki tdrejt qa dush me ba me jeten tem qa te kish qef po nese nuk osht  e vertet kjo qe po makuzon ather un ktu nuk du me jetu me familjen tane po nuk e pranoj kit ofer veq vazhdoj  perseri tortura  te shuumta qe skish mujt me i duru as kali sa dajakun ma ka dhan aj njeri po nfund vendosa te ndahem po edhe djalin vendosa ta mar me veti tash e 3 vjet jom nda jetoi te familja ime amo problemi esht se disa persona nga familja e  po me bejn presion gjaje ni burr martohu se nuk te ka hije me nejt te baba me djal te tjeter kujt e  gru pa burr jam shum ne hall pasha Zotin  se spo gjoj ni person mu martu mos me jetu te babi amo une spo besoj se dikush pranon ni person qe osht me fmi une jom shum ne stres e shum e merzitur jom ra ne hall qfar te bej ju lutemi kerkoj ndonje mendim pozitiv flm qe degjuat historin Burri me thojke aborto se ky femij nuk esht i imi aborto dhe gjuaje ne berllog , Ja dhash nje kusht nese nuk esht i yti do te besh qfar te duash me mua po ne te kunderten nese esht i yti un do te