Burri me mban si princesh, Une e kontrolloj ne gjdo gje jam teper xheloze... | Histori Të Jetës

Burri me mban si princesh, Une e kontrolloj ne gjdo gje jam teper xheloze

Burri me mban si princesh, Une e kontrolloj ne gjdo gje jam teper xheloze…

Burri me mban si princesh, Une e kontrolloj ne gjdo gje jam teper xheloze…-Pershendetje histori te jetes ju pershendes deshta dhe un te ndaj pak historin time me ju.jam nje vajz e martuar 29 vjeqe ne ne familjen ton kemi qen me nanen dhe motra dhe nje vella kryva shkollen e mesme u njoftova me nje djal shum te mir isha dashuruar ne te dhe aj ne mue nje her e refuzona ngase shum e re por me kalimin e kohes edhe une e doja dhe vendosem te fejohemi familjes sju kisha treguat ngase kisha frik dhe nana ime si gjdo nan me hetoj dhe vazhdimisht me pyste mos ke pun me filanin se un po mdegjoj qe je ne lidhje une gjdo her i thojsha jo rren asht jan ka te shtin a ne fakt ish e vertet dhe me ne fund kur me mori me forc dhe me maltretuu thash po kam dhe ate do te mar dhe asnje tjeter aja si gjdo nan me kundershton ske per ta mar ngase folshin shum per ta dhe sishin edhe aq mir ekonomikisht mir po mu sme interesojke aja pun hiq a ka aska edhe man fund u binden se nana jem e kish mar nr e kti djalit edhe e thirrke qe ti ske kurr per ta mar vajzen time dhe aj nenstop tuj ja ba ok un se mar po ti kerkun nuk gucon me jep se ne qat moment se ti e fejon ata me tjeter un kam me dale edhe mi lendu dyt ngase ky ish dashuru nmu shum edhe thojke ja te mar ty ja kerkan hiq ok edhe u pajtu nana jem edhe u fejum kalonim shum mir me te gjat fejeses,edhe mu sem inetresojke a ka para a ska dhe met vertet ska pas shpesh kur te bjen fjala thot ti mke desht kur un skam pas as dy euro ne gjep. Kalum dy vite e gjys te fejum edhe u martum mas ni viti na fali zoti nje vajz dhe fill mbas nje djal edhe ja kalojm shum mir me kqyr si te isha nje mbretresh dhe shpesh me thot qe un mos met pas ty skisha dit me jetu mas trri vite martes me tha duhet me kqyr me dal jasht edhe me ba ni te ardhme mat mir per ty dhe per fmit ne fillim jam merzitshum se skisha qef ashtu edhe aj mor po vendosa thasa thash ok del dul me viz pune edhe vazhdon te shkon nga 6 muj me punu gjdo muaj vjen ne pushim sa te osht atje edhe ne pun gjdo ni or me shkrun me besoni ndonje her edhe behem gjeloze por me betohet qe behesh kot me thot ti pe sheh vet veq pun edhe gjat punet te shkruj te dergoj foto ateher pse je gjeloze vjen gjdo muj kur te vjen ktu nese mu diqka sme hahet aj i hyp kerrit edhe shkon nqytet ma blen buken. telin gjdo her ja kontrolloj mos po gjej naj sen po jo asniher skam mujt me vrejt kurr dhe pej asaj dite qe jemi njoftu e deri me sod me kqyr si nje princesh sa qe te gjith na gjelozojn pse kta duhen kaq shum ne pushime shkojm pergj do vjet dhe sod aj ka mjaft para edhe dua te them se asgje sesht pasuria se un kur e njofta as dy euro si kishte ndersa sod ka mjaft dhe parja asgje sesht veq dashuria.harrova te cek un jetoj me familjen e ti dhe me kunata me vjerren shum mir e qoj i rrespektoj vjerren se kam vjeherr por shoqe.mir po ket gjelozi me duhet ta heq ngase spom jep asnje shenje qe un te gjelozoj.faleminderit shum qe gjetet koh te lexon historin time dhe juve stafit ju pergzoj per ket mundesi qe jau jepni te gjith.