Burri me ka blloku ne fb, ka qit foto me femna tjera ne fb dhe kur i them pse me ke blloku me injoron dhe ... | Histori Të Jetës
burri me ka blloku ne fb

Burri me ka blloku ne fb, ka qit foto me femna tjera ne fb dhe kur i them pse me ke blloku me injoron dhe …

Burri me ka blloku ne fb, ka qit foto me femna tjera ne fb dhe kur i them pse me ke blloku me injoron dhe … – Pershendetje! Nuk kam me kend te shprehem dhe zgjodha kete zgjidhje! Jam 25 vjeq e martuar kan dhe Femij..Ne moshen 18 vjeq njoha Burrin tim! Gjithqka ndodhi shum shpejt dhe ne u Fejuam dhe vendosem te Jetojm bashk, punuam dyt bashk dhe bem Dasmen gjithqka shkoj mir! Kishim pak zenka si qdo Qift ama e donim njeri tjetrin dhe gjithqka kalonte shpejt!! Vendosem te Martohemi dhe bem edhe Dasmen, gjithqka kaloj mir. Une jam shum e drejt dhe them gjithqka ne Sy edhe kur me ka Penguar diqka tek aj apo Familja tij ja kam treguar ashtu siq kam mendu. Tash mbasi qe na ka lind Femija kem disa Probleme qe un nuk mundem me te Duroj. Ne kto 5 vite martes aj si Burr kurr nuk me ka mbrojt edhe kur kam pas drejt gjithmon per at jam Gabim me shan me Ofendon, nuk ka fjal Ofenduse qe nuk ma thot, nuk interesohet per mu esht ton Kohen ne Telefon me ka Bllokuar ne Facebook, Instagram dhe gjithmon kur dalim bashk esht Nervoz, kur flas diqka nuk me mer Serjozisht etj… si pasoj e Sjelljeve te tij, Une mendoj qe aj me sme don edhe ka dike tjeter, kjo gje sme heket nga Mendja edhe ne Enderr me shfaqet edhe pse nganiher un mllefem shum dhe reagoj shum Nervoze nuk e sho te arsyeshme ket Sjellje te ftoft nga ana ktij, sepse kam provuar gjithqka qe te jet edhe Shok edhe Bakshort i imi! Me merzit fakti shum kur sho Burra tjer tu i dasht Grat e tyre dhe Respektu sepse i imi se ben kurr dhe me e keqja esht se Femija jon gjith kto fjal Banale dhe kto gjana i kupton dhe rritet ne nje frym te till:( nuk di qysh tja bej un prap e dua dhe i kthehem shum shpejt pas qdo zenke. Endrra ime esht qe aj te jet i Lidhur me mua taman si nje Burr me Gruan e tij, mirpo sa do qe mundohem te duroj vij ne perfundim qe ky nuk ndryshon. Dhe mendoj qe nje Jet gjithmon me Ofendime nuk shkon e sidomos qe me Genjen dhe me jan personat tjer me te rendsishem si Une dhe Femija dmth familja jon. Kto ofendime mkan lodh e sidomos fakti qe me ka blloku ne te gjitha rrjetet sociale e une nuk po mundem me shiku, nganiher po mshkon mendja qe ka qit naj foto ne fb me femna tjera dhe osht duke me tradhtu ner sy po une nuk po e shoh. Spo di mendja po mshkon gjithkah po edhe ai ska pas arsye mem fshi prej fbs une ja kom than edhe live po nuk me ndegjon as nje moment edhe ma e keqja osht qe une i kthehna shume shpejt kur prishna me ta. Ju lutem keshillomni se vazhdimisht lexoj histori ne kte faqe dhe kam par kshillat e juja jon shum te mira faleminderit shume!