Burri ka me i mbajt 6 vite burg dikush me ka ofru partner sekret per mardhenje , Femija po e kerkojn babain e tyre por un po ju them qe osht ushtar dhe...! | Histori Të Jetës

Burri ka me i mbajt 6 vite burg dikush me ka ofru partner sekret per mardhenje , Femija po e kerkojn babain e tyre por un po ju them qe osht ushtar dhe

Burri ka me i mbajt 6 vite burg dikush me ka ofru partner sekret per mardhenje , Femija po e kerkojn babain e tyre por un po ju them qe osht ushtar dhe…!

Burri ka me i mbajt 6 vite burg dikush me ka ofru partner sekret per mardhenje , Femija po e kerkojn babain e tyre por un po ju them qe osht ushtar dhe – Pershendetje  fansa pershendetje administrator te kesaj faqe te mrekullushme ,  anonim Jam nje grua 25 vjet jam e martuar kam dy vajza burri mka jetu jasht shtetit mirpo per shkak te disa problemev u ra ne burg tani ka plot 6 vite burg un kam qen 7 zaane ne femin e dyt kur ai ishte aty plot kaq vite une nuk e kam par as femiet e mi jo kam ber shum tendenca po per shkak te vizav qe mu refuzojshin burrin ekam gjet vet edhe pse kaq shum vite une e du pavarisht qe sekam pa ne tel fol shum rrall tash fmia jan rrit e kerkojn kam qen me e fort mirpo qdo nat vajza e kerkon me ben shum pytje rreth tij mirpo qdo her ikam than qe babi a ushtar asniher nuk mukan shu ndjenjat per te me familjen e tij kaloj per mrekulli mkuptojn i kuptoj jam merzit shum vetem per shkak qe fmia mrrin si gjyna mbajn pytje per qdo ditlindje e fest burri mdon mka than dil po skam dasht deri sa tkam ymer kame prit kam pas shum fjal ja ka ba kshtu ja kshtu po jukam than un fjales tij i besoj kam pas shum provokime njerzit mkan ofru ni partner sekret per knaqsi amma skam dasht e ndjej veten si mukan fmi bara me fmi tmi E ndajta ket histro me ju vetem me pa qfar komente marr e tju pys a asht ma mir qe sikum kallxu fmive se skam paas qef memu da prej shoqnis masi jan te vegjel edhe neser me pas munsi une me shku me pa nburg une nuk kam qef fmia me njoft baben e vet nqasi rrethana sepse vajza madhe vetem 1 vit ekishte kur babi ra nburg Faleminderit prsh prizreni Burri ka me i mbajt 6 vite burg dikush me ka ofru partner sekret per mardhenje , Femija po e kerkojn babain e tyre por un po ju them qe osht ushtar dhe