Burri ka femij me nje grua te martuar ajo u nda nga burri u martu me burrin tim , Tash burri im me thot behu gruaja ime e dyt dhe eja te femijet sepse

Burri ka femij me nje grua te martuar ajo u nda nga burri u martu me burrin tim , Tash burri im me thot behu gruaja ime e dyt dhe eja te femijet sepse…!

Burri ka femij me nje grua te martuar ajo u nda nga burri u martu me burrin tim , Tash burri im me thot behu gruaja ime e dyt dhe eja te femijet sepse – Pershendejte do kisha pasur deshir qe un te shkruj historin time dhe te me postohet sepse kam shum nevoj per keshilla ,historia ime eshte kjo jam 28vjeqare kam 3femi 2vajza 1djal me burrin jemi ndar qe 2vite eh 3muaj femit ih mban aii kam qen eh martune 7vite aii kamar nje gru tjer edh cila kishte 3vajza ajo kishte mbet shtazan me ish Burrin tim ajo braktis burrin e vet per ta marr babai eh femive te mi ju kisha lut te gjidhe qe eshikoj ket temie kshillojn tash ish burri im methot te kthehem une ne shtepi te femia mi aii ka nje grua tj tash ka nje djal me to se di qa te bej une nuk muj te jetoj me patjeter aty aii me thot te kethehem me kto kushte qe 1vit mos ti sho familje time mos te mbaj kontakt me familje time ,  1vit edhe mos mi mor une fmin kur vi te familja ime kto jon kushte qe kerkon aii nga une siq edim te gjith famija ashte gjeja shtrejt une qe dy vite kan hi me gjykat qe spaku ti shoh femit tash ikatoj 2her ne muj se ne kunor skem pas hiq u kan shum shtir mi ndreq letra per mi pa fmin se njekoh aii mori femit eh iku ne shqiperi mas nje kohe itakova femit qika vogel kishte vetem 2vjeq ajo zdint me kishte harru edhe ftyren time ndersa qika ika 7vjeq djali 6 ata edin qe une jam nena tyr kur itakova vajza me tha Mami ti je gjalla ithash po zemer gjall pse kush tetha qe une nuk jetoj tha tegjith na thoj mami sjeton mo ne ket bot edhe fillova te qaj si eqmendur se si nje njeri mundet ta tramotizoj nej femi famlije kam tegji jasht une jetoj ketu veq me nane ju lutem qar te bej me kshilloni Burri ka femij me nje grua te martuar ajo u nda nga burri u martu me burrin tim , Tash burri im me thot behu gruaja ime e dyt dhe eja te femijet sepse