Burri im ka nderru jet do ta kujtoj ter jeten time,Kam vendos qe mos te martohem asnjeher me sepse... | Histori Të Jetës
Burri im me ka nderru jet do ta kujtoj ter jeten time,Kam vendos qe mos te martohem asnjeher me sepse

Burri im ka nderru jet do ta kujtoj ter jeten time,Kam vendos qe mos te martohem asnjeher me sepse…

Burri im ka nderru jet do ta kujtoj ter jeten time,Kam vendos qe mos te martohem asnjeher me sepse…-Përshëndetje.Edhe un dua te shkruaj anonim Per ju qe tradhtoni burrat spoi di arsyet ejuaja spo paragjykoj por mos u kapni ne ate se jam me e mir se burri apo ai shkon me shum femra.Un jam nje nen e re kam femijet si pellumba burri me ka vdek dhe asnje her sme shkon mendja te shkoi me ndonje burr arsyja sepse un deri te vdes do ta dua vetem burrin tim …njeriu ben ate se e qfar mendimesh bind veten edhe un dal pi kafe me shoqe jam elir per shetitje por kurr nuk shoh mashkell mesy me mendim tjetr per veq si qenje njerzore …kam lexu shum histori dhe shum her nuk dute besoj se qfar shkruhet e thuhet ketu sa shum vuajtje qe perjetojne femrat shqipetare po veq nje pyetje e kam deri kur kshtu ka me na shku duke vuajtur?,por ju qe tradhtoni nese skeni rrespekt per veten ateher si mundeni ti shikoni femijet e juaj ne sy si ju le ndergjegjeja dilni te pakten njeher nga vetja dhe shiheni veten po sikur te jukishte ber nena juaj ashtu si doishit ndier besoni se ndodhin keto sene ne Kosov as sekam mendu kurr prap pothem se meduken te pa besuesheshme keto qe shoh dhe lexoj.Sa mir falemderoj Zotin qe kam femijet per mu gjithqka nket jet jan femijet jeta ime as 1% ska vler sa jeta e femijeve temi .Po mka vdek burri por un do ta kujtoj qdo sekond te jetes time dota dua deri te shkoj te aj dhe lutem qdo dit qe Zoti te na bashkoi ne Boten tjetr sepse kjo esht jet kalimtare dhe eshkurter nese skeni ndergjegjeje te pakten kisi frik Zotit !!!!!!!!!!